На українцях проведуть дослідження нової вакцини

ПОЛТАВА
24.02.2021, 14:25
На українцях проведуть дослідження нової вакцини

Ми навіть і не сумнівалися. Дивно, чому так довго зеленські чекали...

Не встигла як слід розпочатися вакцинація в країні, як Максим Степанов вже заявляє, що Україна візьме участь в клінічних випробуваннях нової індійської вакцини Bharat Biotech, яку будуть випускати в формі крапель в ніс - у другому і третьому етапі випробувань.

Нагадаємо, що Британський уряд опублікував звіт про побічні реакції на вакцини станом на 24 січня.

Зареєстровано майже 50 тис побічних реакцій на Pfizer і 21 тис - на AstraZeneca.

Так, відзначається, що завдяки вакцині Pfizer, яка використовує технологію м-РНК для "навчання" людських клітин, 5 осіб осліпли. Всього на сьогоднішній день зареєстровано 634 порушення зору після вакцинації. Видання пише, що багато хто не міг довго бачитися з рідними і друзями через ізоляцію, а тепер вони взагалі ніколи їх більше не побачать.

Вакцини також викликали 21 інсульт, 6 викиднів.

Після вакцинації померло 107 осіб, причому 7 з них - це ті, хто помер безпосередньо після щеплення ( "впали замертво відразу після уколу"), і це тільки те, що потрапило в звіт.

Видання відзначає, що все це сталося "в результаті отримання експериментальної, екстрено схваленої вакцини, виробники якої абсолютно не несуть відповідальності за будь-які побічні реакції".

Читайте також:
Світ
Підхід влади КНР до коронавірусу у вигляді "нульової терпимості" виявився помилковим, тепер за це розплачуються громадяни.
12 квітня, 08:01
Світ
Британія скасовує носіння масок та Covid-паспортів
19 січня, 18:28
Економіка
Адміністрація президента Джозефа Байдена пообіцяла не допустити відсутності медикаментів в американських аптеках і лікарнях.
08 січня, 12:45
Полтава
Для кожного хворого коронавірусом українця медична допомога у стаціонарі є безоплатною.
03.12.2021, 10:16
Полтава
Пандемія коронавірусу на території Семенівської громади Кременчуцького району набирає обертів; кількість заражених збільшується.
11.11.2021, 08:28
Опінії
Забрала би їх холєра...
09.11.2021, 09:07