Мен де Ль як родзинка на тістечку, присипаному цвіллю

Опінії
09.05.2021, 19:46
Відлучили
Відлучили
Фото: Arigato

або про відхід простого генічеського дівчатка у небуття

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Коли «нав Чапаєва» ( «нав»  ̶  дитячий слобожанський діалект, аналог «у», «в») грають шаховими фігурами, зникає і шаховий інтелектуальний шарм – «конем ходи!», і нестримна завзятість азарту – «клац-клац». Бо «клац» ферзем те саме, що й секс на стелі.

Кадрова політика зеленої недолугості з перших її кроків коридорами Банкової шокувала навіть пацанів-засновників партії регіонів.

Доручити СБУ сусідові по під´їзду? Моссад і нащадки Шехуейбу вже два роки  збирають щелепи.

Хіпстер на самокаті – керівник Кабміну у часи війни?! Прем'єр, не здатний усвідомити різницю між асфальтом і людським життям?! П'ятикласником списував контрольні у сусідки, а дисертацію творив ножицями? Тоді й тобі сюди, Шкарлете.

Міністр охорони здоров'я на піці пандемії з дилемою: куртка чи вакцина?!

До слова, притча.

У головного лікаря божевільні, пана Stefany, відвідувачі розпитують про стан пацієнта – їхнього колеги Z. – Він що, справді хворий? – Так! І дуже важко. Вважає себе Наполеоном. Хоч тут усі знають, що Наполеон – це я. 

Завгосп офісу з клоунським резюме – візаві держсекретаря США Блінкена?!! Главком з «перестати стріляти» у порожній від стратегій голові?!! Коли б Андрія Андрійовича Громика у домовині удруге шляк не трафив.

Як на нас, сподіватися на те, що приведені до влади Голобородьком йолопи, шарлатани, голохвастови і збоченці самотужки еволюціонують до рівня середньостатистичного управлінця, не варто. Збиваючись на високий штиль, зауважимо – горбатого виправляє винятково могила. Цій ярмарковій публіці швидше світить рівень Киви.

У контексті кадрових судомних смикань з Богданом, Рябошапкою, Гончаруком, Вітренком тощо «висунення» Юлії Мендель на посаду радника з міжнародних комунікацій не тягне на подію. Ще один зашквар у низці подібних. Порівнювати його з вагнергейтом? Епопеєю декласування СБУ з Чаусом? Стидом від президентського вихлюпу його наскрізь совкового нутра під час робочого візиту до Варшави з нагоди 230-ї річниці Конституції Польщі?

Забагато честі вискочці.

Зазначимо, що жодних офіційних претензій, як приводу для зміщення з посади прес-секретарки, ми не почули, навспак, підлизні вбачають у кульбіті дівчинки в халаті перспективу потужного поліпшення зв'язків з іноземними ЗМІ. Бо, бачите, у тих колах у неї «усьо схвачено». Як на нас, враховуючи прес-секретарський бекграунд, ні перспектив, ні потуги від «українсько-юдейської росіянки з філологічним підтекстом» у тих колах чекати не варто.

Ми ж, хто нещадно і послідовно тролив зелену посередність зі вченим ступенем, трохи жалкуємо – надто вже «зручною» була мішень. Чого не торкнись – все у яблучко. Зелене і гниле. Тож почуваємося причетними до її відсунення від трону блазня, можливо, і наше  регіональне «фе» щось додало до всеукраїнського «тьху».

Щиро зичачи усіляких гараздів майбутній радниці, чекаємо на прес-секретарство Люсі-Арестовича, залізничника Лєщенка, екстрасенса Гордона, прицвілої Мосійчук. Усі чоботи – до пари.

Читайте також:
Опінії
Залужний скасував свій наказ про призначення Луценка командиром взводу аеророзвідки 59 бригади
04 березня, 09:05
Опінії
В який спосіб колишній генеральний, прости господи, прокурор Юрій Луценко – став аж цілим капітаном і «командиром взводу»
28 лютого, 09:05
Війна
Незламних українських захисників на Донбас агресор намагається залякати не тільки обстрілами, але й пропагандистськими листівками.
20.11.2022, 09:56
Війна
У республіці Тива сім'ї мобілізованих на війну проти України отримають незвичну компенсацію – по одному барану за мобілізованого "барана"
30.09.2022, 15:00
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01.08.2022, 20:56