Мер-колаборант Геннадій Мацегора помер у лікарні після замаху

ВІЙНА
11 червня, 17:55
Мер-колаборант Геннадій Мацегора помер у лікарні після замаху

Мацегора у перші дні повномасштабного вторгнення московії перейшов на сторону російських окупантів

Колишній міський голова Купʼянська Геннадій Мацегора, який у перші дні широкомасштабного вторгнення рф здав ворогу місто, помер у лікарні після замаху. Про це стало відомо з допису дружини Мацегори Людмили.

За словами дружини, колаборант помер вчора, 10 червня. Раніше повідомлялося, що Мацегора перебуває у критичному стані після замаху на нього.

Мер-колаборант Геннадій Мацегора помер у лікарні після замаху_1

Зазначимо, Мацегора добровільно пішов на повну співпрацю з російськими загарбниками. Зокрема, у червні 2022 року він підписав так званий протокол створення окупаційної Харківської адміністрації і публічно про це оголосив.

Після звільнення Купʼянська утік з росіянами до Білгородської області, де московські господарі приставили до Мацегори посилену охорону, яка, однак, не вберегла мера-колаборанта.

«7 червня 2024 року у місті Старий Оскол на росії здійснено замах на зрадника України Геннадія Мацегору, який обіймав посаду міського голови Купʼянська Харківської області від партії ОПЗЖ. Мацегора добровільно пішов на повну співпрацю з російськими загарбниками. Зокрема, у червні 2022 року він підписав так званий протокол створення окупаційної Харківської адміністрації і публічно про це оголосив», – зазначили у ГУР.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Колаборант перебуває у критичному стані.
08 червня, 17:37
Війна
Агентів ФСБ було затримано «на гарячому», коли вони шпигували за вогневими групами протиповітряної оборони.
07 червня, 10:45
Політика
Деяким нашим співгромадянам муляє око українська національна ідентичність. Вони власну мати продадуть, щоби догодити Москві.
05 червня, 07:34
Опінії
Практик «ґендерної ідеології» Алєксєй Мацука прихистив на російськомовному телеканалі України злочинця. Особа хизується українофобією.
30 травня, 20:35
Кримінал
Розгляд відбувся у закритому режимі, тому подробиці справи не розголошують.
07 травня, 10:05
Війна
Держрибагентство віддає риболовецькі кораблі росіянам.
26 квітня, 15:32