Мешканці Чутівської громади спалюють сухостій попри заборону

ПОЛТАВА
03.09.2021, 13:43
Мешканці Чутівської громади спалюють сухостій попри заборону
Фото: Google

Правоохоронні та інші орґани влади вживатимуть заходів впливу щодо паліїв сухої рослинності, виявлених на території Чутівської громади.

Таке рішення ухвалили на засіданні комісії з питань техноґенно-еколоґічної безпеки і надзвичайних ситуацій селищної ради, інформує агенція "Останній Бастіон".

Учасники зібрання нарікають, що попри вжитий місцевою владою комплекс заходів, від початку жнив у Чутовому спостерігається масове спалювання сухої трави та стерні на полях.

«Вказане порушення призводить до знищення тваринного і рослинного світу, а також створює загрозу виникнення лісових пожеж. З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та унеможливлення спалювання сухої рослинності на території нашої селищної ради необхідно посилити контроль і заборону спалювання сухостою, розкладання багать, збереження тваринного та рослинного світу, вживати до порушників адміністративні заходи відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення», – заявив на засіданні секретар профільної комісії Михайло Бринько.

Чиновник звернув увагу присутніх на те, що при спалюванні трави на присадибних ділянках або торішньої стерні на фермерських полях, сухої трави вздовж доріг, виникає загроза перекидання вогню на житлові будинки.

«Якщо спалювати суху траву на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, дим і вогонь здатні призвести до руйнівних наслідків для населених пунктів і об'єктів виробництва. Пропоную, щоби правоохоронці з іншими контролюючими орґанами вживали заходи впливу на громадян відповідно до чинного законодавства», – підсумував Михайло Бринько.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", жителі Кременчуцької громади мають відмовитися від спалювання сухої рослинності у зв'язку з пожежонебезпечним періодом.

Читайте також:
Війна
У разі, якщо росіянам вдасться відновити роботу найбільшого хімічного підприємства Сходу України, – може статися техногенна катастрофа.
15 липня, 20:12
Війна
Наперекір тому, що у Сумській області відсутні російські окупаційно-терористичні сили, 13 громад названо вкрай небезпечними для життя.
04 червня, 21:35
Війна
У тимчасово захопленому росіянами Генічеському районі колаборанти за підтримки путінських терористів готуються приймати туристів.
29 травня, 17:12
Війна
Від початку повномасштабного російського вторгнення і до нині у Маріуполі відсутні електро-, водо- і газопостачання через дії агресорів.
03 травня, 09:11
Війна
Увага! Попередження: матеріал містить фото, які не рекомендовано до перегляду людям із вразливою, нестійкою психікою.
27 квітня, 10:34
Війна
Під прицілом ворожих мінувальників опинилися автошляхи, поля, ліси та навіть цвинтарі, бо для росіян ціна життя – це ніщо.
19 квітня, 18:22