Мешканці Мачухівської громади не лише озброюють ЗСУ

ПОЛТАВА
18 червня, 06:01
Мешканці Мачухівської громади не лише озброюють ЗСУ

Поки полтавські «зелені ямщики» задорого купують амуніцію коштом платників податків, в області діє інша схема. Люди вкладаються у перемогу.

Красномовним свідченням слугує звіт від волонтерів і благодійників Мачухівської громади. Вони стали енергійною силою, на яку мусить рівнятися місцева влада — депутати та чиновники органу самоврядування.

Патріотично налаштовані жителі згуртувалися заради постійної всебічної підтримки своїх земляків із лав фронтових підрозділів Сил оборони України. Днями у зону бойових дій на Схід поїхала чергова машина, навантажена продовольством (овочами, макаронами, консервацією, ласощами) і ліками.

Рівночасно Мачухівська селищна рада за раніше виділені бюджетні кошти придбала і передала на нагальні потреби армійців партію FPV-дронів. Тепер, як кажуть у народі, наші захисники мають не лише щó поїсти, а й чим воювати, знищуючи загарбників.

Як і годиться медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що не минає і дня, щоби небайдужі й непересічні мешканці Полтавського краю не надіслали на передову гуманітарний вантаж. Військо потребує харчів!

Мешканці Мачухівської громади не лише озброюють ЗСУ_1
Читайте також:
Полтава
Чим активніше тиловики допомагатимуть фронтовикам, тим безжальніше нищитимуть ворога. Кожна гривня вартує життя наших воїнів.
26 червня, 08:27
Полтава
Захисники України отримають необхідне обладнання для ефективного нищення ворога. Полтавський край забезпечить озброєнням.
24 червня, 06:07
Полтава
Невеликі за кількістю населення громади Полтавщини показують приклад владі обласного центру. «Зелені ямщики» воліють не помічати війну.
12 червня, 21:41
Полтава
Захисники 58-ї Окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського воюють в одній із гарячих точок. Їм допомагають тиловики.
30 травня, 21:46
Полтава
Для наших фронтовиків украй важливо відчувати постійну підтримку тилу. Якщо здамося ми — воїни втратять мотивацію та будуть зневірені.
19 травня, 08:48
Полтава
Громада міста Ляйнфельден-Ехтердінґен чим може допомагає Україні. Днями із Німеччини приїхав важливий для пожежників транспортний засіб.
10 травня, 19:24