Свята доброта: чутяни передали захисникам України продовольчу допомогу

ПОЛТАВА
02 травня, 19:06
Свята доброта: чутяни передали захисникам України продовольчу допомогу
Фото: Наш Край

Не минає і дня, щоби небайдужі мешканці Полтавського краю не надіслали на передову гуманітарний вантаж. Військо потребує харчів.

Особливо зараз, коли Україна намагається готуватися до святкування Великодня. Про чергову допомогу фронтовикам продуктами та медикаментами відзвітували благодійники із волонтерського осередку «Чутівська жменька».

Як з'ясувалося, напередодні свідомі українці зі Скороходівської та Чутівської громад Полтавщини передали своїм землякам із лав 80-ї Окремої десантно-штурмової бригади безліч смаколиків. Також захисники у зоні бойових дій отримали ліки та засоби особистої гігієни.

«Серед іншого було і декілька пакунків із великодньою випічкою від кочубеївських господинь Оксани Костенко, Тетяни Ланько, Алли Дряпак, Вікторії Кириченко, Юлії Максименко. Взагалі вони спекли понад 300 пасочок, які передали на різні напрямки фронту», — повідомили волонтери.

Крім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що фіни та наші діяспоряни передали гумвантаж для переселенців. Жителі батьківщини маршала Маннергейма як ніхто знають, як це потрапити під російську агресію.

Свята доброта: чутяни передали захисникам України продовольчу допомогу_1
Читайте також:
Полтава
Вітчизняні мисливці за ворожими дронами у північно-східному прикордонні постійно потребують підтримки. Тил рішуче сприяє фронту.
10 травня, 14:53
Полтава
Тільки у справах можна пізнати справжню сутність людини. Приклад влади Полтави показує, що містом керують перефарбовані зрадники.
03 травня, 14:45
Війна
Жителі батьківщини маршала Маннергейма як ніхто знають, як це потрапити під російську агресію. Фінляндія рішуче допомагає Україні.
27 березня, 14:36
Полтава
Патріотизм вимірюється глибиною власної кишені й щирістю. У цьому певні жителі Черняківки Чутівської громади, які забезпечують воїнів.
25 березня, 12:36
Полтава
«Армія і народ — єдині!». Таким гаслом уже другий рік поспіль активно послуговуються мешканці Сергіївської громади Миргородського району.
07 березня, 14:45
Полтава
Полтавська обласна влада полюбляє піаритися на чужій допомозі. Однак насправді команда Проніна-Біленького чхати хотіла на земляків.
28 лютого, 12:34