Ми маємо допомогти Україні перемогти, – британський міністр із питань Європи Стюарт

ВІЙНА
30 серпня, 08:09
Ми маємо допомогти Україні перемогти, – британський міністр із питань Європи Стюарт
Фото: Newsnpr

Путінський режим блефує і марно намагається примусити світ ядерним шантажем всадовити Україну за стіл мирних перемовин, яких не буде.

Про це у відвертому інтерв'ю для литовської редакції видання "Delfi" заявив міністр Великої Британії з питань Європи Ґрегем Стюарт, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Урядовець Її Величності стверджує, стримування російської агресії та всебічна підтримка України мають бути для країн Заходу спільною справою заради уникнення світового конфлікту.

«Постійні ядерні загрози Кремля говорять самі за себе. Вони відбивають характер цього режиму, дезінформації, яку його пропагандисти та так звані дипломати проводять у всьому світі, припускаючи, що демократична Україна є якоюсь "нацистською державою", коли насправді це – поведінка росіян. Сьогоднішня росія найбільше нагадує поведінку нацистської держави під час Другої світової війни. Тому ми не можемо допустити того, що переможе росія, а Україна програє, навпаки, ми всі маємо сприяти перемозі України», – зазначив Ґрегем Стюарт.

Британський міністр додав, що його країна спільно зі США і балтійськими союзниками по НАТО абсолютно сповнені рішучості зробити все від них залежне, аби українці не просто встояли у війни, а здобули омріяну перемогу над агресором.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Пентаґон юридично і остаточно закріплює свою участь у російсько-українській війні.

Читайте також:
Опінії
Великий Китай – маленький. Натомість маленька Литва – Велика, – стверджують литовці, і це 100%-ва правда!
08 грудня, 09:18
Політика
Будь-які спроби протягнути руку допомоги російському агресору призведуть тільки до відтермінованої й уже континентальної війни.
06 грудня, 09:00
Політика
Конституційною більшістю у 314 голосів Верховна Рада ухвалила постанову і заклик до партнерів про необхідність викинути РФ з ООН.
05 грудня, 09:56
Економіка
Провідні американські фінансові установи продовжують таємно співпрацювати з путінським режимом, Вашинґтон не бажає краху імперії.
10 листопада, 20:27
Світ
Питання про визнання державної самостійності Чеченської Республіки Ічкерія немає на порядку денному зовнішньої політики Литви.
21 жовтня, 20:56
Політика
Десятиліттями кремлівські брудні гроші та кривава зброя розбещувала чорний континент, але на впливі РФ там слід давно ставити крапку.
18 жовтня, 07:00