Українська громада Мексики протестувала перед посольством РФ

СВІТ
27.08.2022, 17:09
Українська громада Мексики протестувала перед посольством РФ

Наші громадяни, які волею долі опинилися на іншому континенті за океаном, вийшли на мітинг перед російським дипломатичним представництвом.

Відповідні світлини з середмістя Мехіко оприлюднили учасники Facebook-спільноти "Українці у Мексиці", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, на протести до посольства країни-агресорки вишли переважно жінки, чиї чоловіки повернулися на Батьківщину боротися з окупаційно-терористичним військом РФ.

«Зараз в Україні триває боротьба сил добра проти сил зла, подібно до тієї, що була на нашій землі 100 років тому. І знову загарбник прийшов зі Сходу, з росії, але тепер у нас є підтримка Заходу і згуртована нація. Ми – українці Мексики підтримуємо своїх земляків», – прокоментували подію діаспорянки.

Водночас протестувальники звернулися до мексиканського уряду і президента перестати толерувати путінський режим, а також виправдовувати геноцидну війну проти нашої країни нібито втручанням США.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що у багатьох країнах Європи днями відбулися масштабні акції на підтримку України.

Читайте також:
Світ
“Це — перша організація слов’янської групи населення в місті Конія”.
22.11.2021, 18:21
Світ
Він — один із двох американців, хто має титули НФЛ і як гравець, і як помічник головного тренера, і як головний тренер команди.
18.10.2021, 20:00
Світ
Українська діаспора ініціювала флешмоб у пам’ять жертв Голодомору
25.11.2020, 19:55
Політика
Екс-президент Світового конгресу українців провів Зеленському короткий історичний лікбез.
24.03.2020, 16:09
Світ
До запуску SpaceX ще належить провести важливе статичне вогневе випробування всіх 33 двигунів ракети
14:53
Світ
Митрополит московського патріархату в Естонії збирався провести «молебен за мир» за два дні до річниці нападу росії на Україну
14:19