Ми маємо приготуватись до нового весняного наступу рашистів

ВІЙНА
28 березня, 15:03
Ми маємо приготуватись до нового весняного наступу рашистів

Необхідно терміново мобілізувати більше військ і побудувати більш надійну оборону на лінії фронту.

«The Economist», на мій погляд, найтверезіше висвітлює нашу війну і взагалі картину світу.

І тепер він починає статтю словами, що ми маємо приготуватись до нового весняного наступу рашистів, і закінчує словами «моліться, щоб не було занадто пізно». І навіть обстріли НПЗ ми припинили.

Автопереклад:

росія готується до нового великого наступу вздовж довгої лінії фронту. Україна має підготуватися.

Прихід весни в Україну приносить два види перепочинку. Тепла погода означає, що шалені ракетні та безпілотні атаки росії на електричну і газову інфраструктуру не будуть такими нестерпними. А з новим теплом приходить багнюка, і приблизно на місяць-другий пересування військ ускладнюється. Це має зупинити хвилю російських атак уздовж лінії фронту, що простягається через східну і південну Україну. Але це не триватиме довго.

З переходом весни в літо є побоювання, що росія розпочне новий великий наступ, як це було минулого року. І здатність України стримати його цього разу виглядає набагато менш впевненою, ніж тоді.

Саме тому їй необхідно терміново мобілізувати більше військ і побудувати більш надійну оборону на лінії фронту.

Українці зі зрозумілих причин звинувачують світових політиків у своєму скрутному становищі. Заклопотані Близьким Сходом, майбутніми виборами та власними економічними негараздами, західні союзники України відволікаються. Як ми повідомляли, рішення республіканців у Конгресі, які підтримують Трампа, заблокувати військовий пакет адміністрації Байдена на суму 61 млрд доларів для України, має наслідки на лінії фронту і над українськими містами. Українські солдати змушені нормувати свої снаряди, в той час, як росія подекуди переважає їх в озброєнні в п'ять разів. Лише за одну ніч минулого тижня проти України було запущено понад 150 безпілотників і ракет, але в України закінчуються перехоплювачі — особливо ті, які можуть знищити найнебезпечніших порушників.

Американський глухий кут ризикує дозволити росії прорватися через неадекватні оборонні лінії України. І європейці не набагато краще справляються, незважаючи на войовничі заяви президента Франції Еммануеля Макрона, який наполягає на тому, що росія має бути переможена, але мало що робить для цього у вигляді обладнання, — або неяскравого канцлера Німеччини Олафа Шольца, який відмовляється постачати потужні ракети дальнього радіусу дії «Таурус».

Європа не змогла виконати свою мету — поставити Україні 1 млн. снарядів до цього місяця, хоча чехи шукають по всьому світу, щоб поповнити нестачу. Гроші також є проблемою, і з цим Європа також повинна допомогти. Але Польща і Франція, серед інших, намагаються заблокувати життєво важливий сільськогосподарський експорт з України, щоб захистити своїх фермерів.

Проте Україна не може просто звинувачувати своїх союзників. Вона також припустилася помилок. Однією з них є її провал у питанні людських ресурсів.

росія готується до чергової хвилі мобілізації з метою наступного великого наступу.

Терористична атака на московський концертний зал 22 березня може насправді полегшити це завдання для владіміра путіна, який використовує її для того, щоб заявити, що росія повинна бути сильною перед обличчям кровожерливих ворогів. Але в Україні спроби залучити нових рекрутів все ще застрягли у витках демократичного процесу; як повідомляється, до законопроєкту, який мав би надати уряду більше можливостей для формування необхідної йому армії, було подано понад 1000 поправок до парламенту.

Не маючи грошей і побоюючись непопулярності, президент Володимир Зеленський не доклав достатньо зусиль, щоб домогтися свого.

Україна також дуже запізнилася зі зміцненням власних оборонних позицій. У певному сенсі це можна зрозуміти. Уряд все ще мріє про новий контрнаступ і боїться думки, що нинішня лінія фронту може перетворитися на щось на кшталт кордону, який відрізає п'яту частину країни і позбавляє її більшої частини виходу до моря. Думка про те, що ця лінія може стати основою для майбутніх мирних переговорів, - це саме те, чого пан Зеленський хотів би уникнути. Але небезпека зараз настільки велика, що це найменш поганий варіант.

В останні тижні екскаватор почав рухатися, і зуби дракона сіються. Це повинно було початися набагато раніше. Моліться, щоб не було занадто пізно.


Термінові та важливі новини читайте на каналах «Останнього Бастіону» в Facebook, Telegram, Instagram.

Автор : Юрій Ніколов
Читайте також:
Економіка
Вітчизняні олігархи за підтримки столичних чиновників і депутатів свідомо готували до здачі ворогу. Західні політики теж доклалися до цього.
20 травня, 07:12
Політика
Коротко про дві управлінські моделі, які у нас не працюють. А проблема у тому, що до влади дорвалися відверті профани.
19 травня, 17:20
Економіка
Сировинний тип економіки тягне на дно нашу Батьківщину. Цим користуються як олігархи, так і чиновники з депутатами різного рангу.
13 травня, 13:45
Війна
росія стверджує, що на території України вона воює з НАТО. Але насправді піти відкритою війною проти країн Альянсу не наважується.
11 травня, 18:35
Політика
Поки більшість людей у світі стежить за ізраїльсько-палестинським конфліктом, поруч розверзається справжнє пекло. Полум'я розпалює Іран.
09 травня, 19:55
Політика
Як виявилося торік 298 депутатів отримали більше доходу, ніж у 2022-му.
08 травня, 18:40