Ми перебільшували кількість адептів «АрМоВіру», — політтехнолоґ Порошенка Ігор Гринів

ПОЛІТИКА
19 липня, 12:34
Ми перебільшували кількість адептів «АрМоВіру», — політтехнолоґ Порошенка Ігор Гринів
Фото: Дурдом

5-й український президент жив в ілюзіях, які йому навіювали власні соратники, пообіцявши 100%-ве переобрання на другий термін.

Про це свідчить інтерв'ю колишнього народного обранця і керівника виборчої кампанії Петра Порошенка у 2019 році Ігоря Гриніва для видання "Радіо НВ".

За словами екснардепа, запропоноване ним гасло "Армія. Мова. Віра" — свідоме ідейне протиставлення тезі Володимира Зеленського про "Какая разніца...", у двобої з якою команда Порошенка чесно програла, бо кількість її адептів не відповідала реальним цифрам.

«Наше гасло "Армія. Мова. Віра" є скоріше кредо, яке визначило особисту електоральну рамку Петра Олексійовича на минулих виборах. Думаю, що одна з помилок, у тому числі моїх, під час цієї кампанії, є трошки перебільшення кількості людей, для яких гасло "Армія. Мова. Віра" є їхньою визначальною рамкою. Насправді виявляється, що у нас з'явилася нова концепція, яка полягає в тому, що фундамент, на якому стоїть держава, вона по-різному все ж сприймається суспільством. Скажу, що проблема "Армії. Мови" Віри" є раціональною, про це треба пам'ятати», — заявив Ігор Гринів.

Водночас екснардеп забув сказати, що серед таких як і він прибічників Порошенка вказане гасло — лише надійна ширма для прикриття власних політичних амбіцій, іноді не зовсім корисних українцям.

Адже не таємниця, що у лавах партії "Європейська солідарність" є люди, котрі, приміром, замість віри насаджують антихристиянські цінності шляхом просування у суспільстві лівацької "ґендерної ідеолоґії".

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", всі без винятку вітчизняні політики — відверто еґоцентричні та безвідповідальні діти

Читайте також:
Про офшорний скандал знають близько 60% українців
20 жовтня, 13:25
У Зе-команди як завжди слова розходяться з діями й це не дивно, адже популісти керовані олігархами не планують реформувати Україну.
04 жовтня, 11:37
Виступ "найвпливовішого політика світу" в майже порожньому залі ООН зовсім не був розрахований на ООН.
23 вересня, 11:36
Володимир Зеленський і команда його підприємливих ділків збагачуються, тоді як більшість українців зводить кінці з кінцями.
22 вересня, 07:59
Рада національної безпеки та оборони України перестала бути ефективним дорадчим органом вітчизняної влади.
11 вересня, 20:07
Як голову НАЗК явно вели в оману його підлеглі!
10 вересня, 16:46