Завдання Президента України: просувати наші інтереси, а не коритися чужим

ПОЛІТИКА
08.07.2021, 13:48
Завдання Президента України: просувати наші інтереси, а не коритися чужим
Фото: ВСЕ

Кожен наступний голова Української держави прагне перевершити попередника у всьому, особливо, коли йдеться про стратеґічне планування.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклала кандидат політичних наук і колумніст "Останнього Бастіону" Олеся Яхно.

За її словами, Володимир Зеленський єдиний із ґарантів Конституції, хто керується дивною лоґікою: головне вижити, а потім якось "вирулимо".

«У кожного президента були як плюси, так і мінуси. Роль Леоніда Кравчука визначилася процесом набуття юридичної незалежності України. Перший президентський строк Леоніда Кучми – це становлення базових інститутів і атрибутів держави; хоча його другий термін став уособленням періоду консервації в українській політиці інституційних форм, а також політичних і бізнес-еліт. Завдання Віктора Ющенка – друга, після 1990-х, демократизація. Перед Віктором Януковичем стояло завдання виключно економічного розвитку. Завдання Петра Порошенка – збереження української державності в умовах зовнішньої аґресії та старт внутрішніх перетворень. Володимир Зеленський, навіть через 2 роки президентства, так і не сформулював виразних цілей, наобіцявши реформувати державу, але без чіткої конкретики», – написала Олеся Яхно.

Вона також стверджує, що у будь-якої влади, не тільки в Україні, завжди є публічна і непублічна сторона: формальна риторика, з якою йдуть на вибори (для масового споживача) і не озвучена мета приходу (зрозуміла при цьому елітам).

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", хто б не займав президентське крісло на вулиці Банковій у Києві, він завжди переслідує українських націоналістів.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Єрмаківські прихвосні підвели Україну до прірви, перед тим викупавши у власній крові. Чи відповідатимуть вони за скоєне, вирішить суд нації.
24.11.2023, 10:12
Війна
Україна опинилася у ситуації, коли військова справа конфліктує з політичною доцільністю. Політики диктують свої забаганки фронтовикам.
30.10.2023, 20:56
Світ
США розглядають Ізраїль як критично важливого «стратегічного союзника» на Близькому Сході.
27.07.2023, 11:32
Світ
Небажання багатьох країн Африки, Азії та Латинської Америки підтримувати НАТО знову висунуло на перший план термін «Глобальний Південь».
17.07.2023, 13:44
Політика
На жаль, ані влада, ні суспільство не вважають доцільним досліджувати нашого східного сусіда, але гучно ділять шкуру ще живого ведмедя.
11.07.2023, 19:04
Світ
Експрезидент і експрем'єр-міністр Дмітрій Мєдвєдєв – не та людина, яка має владу, а тим паче хоч якийсь вплив на "еліту" і силовиків РФ.
05.07.2023, 16:00