Завдання Президента України: просувати наші інтереси, а не коритися чужим

ПОЛІТИКА
08 липня, 13:48
Завдання Президента України: просувати наші інтереси, а не коритися чужим
Фото: ВСЕ

Кожен наступний голова Української держави прагне перевершити попередника у всьому, особливо, коли йдеться про стратеґічне планування.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклала кандидат політичних наук і колумніст "Останнього Бастіону" Олеся Яхно.

За її словами, Володимир Зеленський єдиний із ґарантів Конституції, хто керується дивною лоґікою: головне вижити, а потім якось "вирулимо".

«У кожного президента були як плюси, так і мінуси. Роль Леоніда Кравчука визначилася процесом набуття юридичної незалежності України. Перший президентський строк Леоніда Кучми – це становлення базових інститутів і атрибутів держави; хоча його другий термін став уособленням періоду консервації в українській політиці інституційних форм, а також політичних і бізнес-еліт. Завдання Віктора Ющенка – друга, після 1990-х, демократизація. Перед Віктором Януковичем стояло завдання виключно економічного розвитку. Завдання Петра Порошенка – збереження української державності в умовах зовнішньої аґресії та старт внутрішніх перетворень. Володимир Зеленський, навіть через 2 роки президентства, так і не сформулював виразних цілей, наобіцявши реформувати державу, але без чіткої конкретики», – написала Олеся Яхно.

Вона також стверджує, що у будь-якої влади, не тільки в Україні, завжди є публічна і непублічна сторона: формальна риторика, з якою йдуть на вибори (для масового споживача) і не озвучена мета приходу (зрозуміла при цьому елітам).

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", хто б не займав президентське крісло на вулиці Банковій у Києві, він завжди переслідує українських націоналістів.

Читайте також:
Нікол Пашинян навмисно затягує підписання остаточного мирного договору з Ільгамом Алієвим, сподіваючися на воєнний реванш у Карабасі.
16 жовтня, 08:01
Київ – молодший партнер Вашинґтона, особливо щодо вирішення міґраційної кризи після виведення американських військ із Афґаністану.
03 вересня, 10:48
46-й американський президент не дасть українському "ґаранту" надалі перебувати у теплій ванні й зволікати у питаннях деоліґархізації.
30 серпня, 13:53
24 серпня 1991 року Україна була проголошена незалежною державою; та самостійність здобула не Українська Нація, а колоніальна адміністрація.
24 серпня, 13:16
46-й президент США Джозеф Байден запам'ятається ганебною ґеополітичною поразкою в Афґаністані, повторивши долю Джиммі Картера.
17 серпня, 08:01
"Шалений принтер" РНБО призначив ексрегіонала Юрія Васькова на посаду заступника міністра інфраструктури Олександра Кубракова.
10 серпня, 13:37