«Microsoft» — найдорожча компанія на планеті

ЕКОНОМІКА
14 січня, 07:59
«Microsoft» — найдорожча компанія на планеті
Фото: Google

Вартість американського технологічного гіганта на сьогодні становить становила $2 трильйони 903 мільярди. Це справжній світовий рекорд!

Такі відомості із посиланням на власні джерела всередині керівництва «Microsoft» оприлюднило впливове міжнародне видання Reuters. Фактично, дітище Білла Ґейтса обігнало за поточною капіталізацією дітище Стіва Джобса, Тіма Кука і Стіва Возняка.

Згідно з рейтингом, корпорація «Microsoft» відібрала лідерські позиції у свого головного конкурента на ринку технологій — «Apple», що впевнено посідало перше місце від 2020 року. Як з'ясувалося, акції «Microsoft» різко зросли торік восени, після інвестування у компанію «OpenAI», яка створила і є власником штучного інтелекту «ChatGPT».

Водночас акції виробника «iPhone» почали знецінюватися на тлі побоювань, що зростають, із приводу ослаблення попиту на продукцію «Apple» ($2,871 трлн). Днями Тім Кук анонсував старт продажу шоломів змішаної реальності «Vision Pro» у США, але скептики впевнені, що це піар-хід для порятунку фінансової стабільності корпорації.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла своїх читачів про те, як підприємці та науковці Синґапуру об'єдналися заради спільної мети. Вона полягає у дослідженні світового океану.

Читайте також:
Економіка
Відчуваєте швидкість нашого руху в ЄС та інвестиційну привабливість?
02 травня, 18:09
Економіка
Для початку - військовий збір для ФОПів.
08 березня, 15:01
Економіка
Таким робом, компанії намагаються боротися зі зростанням цін на какао-боби. Водночас площі вирощування скоротилися через кліматичні зміни.
04 березня, 14:54
Економіка
Провідний виробник російських вантажівок невдовзі лишиться на самоті із санкціями. Звісно, якщо китайці з індусами не підкинуть підшипників.
16 лютого, 13:43
Економіка
Знадобилося 12 років, щоби американський техногігант зумів обігнати конкурентів у виробництві. Друге місце на ринку смартфонів за Samsung.
19 січня, 12:31
Економіка
Чиновники з політиками заховалися за новий скляний «берлінський мур» і не помічають проблем населення. Криза дедалі поглиблюється.
11 січня, 14:57