Михайло Майман спростував інформацію про побиття та зламаний хребет

КРИМІНАЛ
27 вересня, 18:05
Фотоколаж
Фотоколаж
Фото: Skrypin.ua

Також він повідомив, що Ілля Кива надіслав до Туреччини своїх найманців, щоб вони зламали йому хребет.

Про це ветеран російсько-української війни розповів у своєму Telegram каналі.

Мовою оригіналу.

МНЕ СЛОМАЛИ ПОЗВОНОЧНИК?

Нардеп Илья Кива прислал в Турцию своих наёмников, чтобы они сломали мне позвоночник. Но ребята с поставленной задачей не справились и сдали мне своего «заказчика». Мы договорились, что они доложат Киве, что выполнили заказ, и я якобы нахожусь сейчас в тяжелом состоянии со сломанным позвоночником.

Сам Кива, получив от своих исполнителей подтверждение выполненного заказа, поспешил опубликовать у себя в телеграм-канале, что на меня якобы напали представители «турецкой мафии».

Я не удивился этому заказу, потому что сам знаю этого депутата от ОПЗЖ, а по совместительству кума Медведчука. Кива - сепаратист и ватник, который неоднократно заказывал людей, стрельбу по ресторану «Лео» из гранатомёта и стрельбу по дому в Бориспольском районе.

Илюша, ты заехал в забор, и руки у тебя слишком коротки, чтобы меня достать.

Прошу все СМИ, которые написали, что меня избили, опубликовать мою правдивую позицию в данном вопросе. И впредь не рекомендую верить на слово фантазиям больного человека.


Раніше Ілля Кива заявив про те, що Михайлу Майману зламали хребет в Туреччині. Також він заявив, що Майман "став жертвою нападу з боку турецької мафії".

Михайло Майман спростував інформацію про побиття та зламаний хребет_1

В липні Майман опублікував відео, на якому видно, що він зустрів Киву на відпочинку в одному з найдорожчих готелів Анталійського узбережжя - п'ятизірковому Rixos Sungate.

"Зустрів депутата Іллю Киву в турецькому готелі Rixos Sungate. Відпочиває нардеп у номері люкс за 10 тисяч доларів за 10 днів. Добре живуть депутати ОПЗЖ за наш з вами рахунок", - прокоментував він відео.

Читайте також:

Нагадаємо, що в січні минулого року в столичному ресторані сталася бійка за участю нардепа від ОПЗЖ Іллі Киви. Чоловіком, з яким стався конфлікт, виявився ветеран російсько-української війни Михайло Майман, який брав участь в АТО у складі батальйону "Свята Марія".

У зв'язку з цим Держбюро розслідувань викликало нардепа від ОПЗЖ Іллю Киву для вручення підозри.

Також у його відношенні було відкрито кримінальне провадження за нанесення тілесних ушкоджень відвідувачу одного з ресторанів.

У ситуації з Михайлом Майманом дуже чітко проявляється фірмовий стиль Іллі Киви та його посіпак.

У цьому контексті не буде зайвим нагадати про справу спалення автомобіля головного редактора "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова.

Автомобіль Геннадія Сікалова у березні 2019 року підпалив 36-річний мешканець Києва Олексій Середюк, який притягувався поліцією до відповідальності за крадіжки та розбій.

Організаторами є відомі полтавцям особи з кримінальним минулим — Ілля Кива та Сергій Чередніченко.

Тоді, доволі швидко, шістка Киви Сергій Чередніченко зробив заяву про те, що підпал "це результат бандитських розборок".

От ми з вами і спостерігаємо як Ілля Кива намагається приховати свій черговий злочин стандартною маячнею про "Турецьку мафію".

До речі Ігор Педик-Головатий, котрий підтримував та тиражував заяву психічно хворого Сергія Чередніченка про "бандитські розборки", вже вибачився за це та заявив, що його ввели в оману.

вибір редакції
Читайте також:
До Державного бюро розслідувань було подано чергову заяву про злочин вчинений нардепом від ОПЗЖ Іллею Кивою
вчора, 11:15
Суд обрав запобіжний захід ветерану російсько-української війни Михайлу Майману.
11 жовтня, 16:05
Іллю Киву виганяють з ОПЗЖ
08 жовтня, 11:05
Ситуація з жомовою ямою нічому не навчила Іллю Киву. Він просто не вміє жити за законом.
29 вересня, 14:25
В січні цього року Ілля Кива склав іспит для набуття права на заняття адвокатською діяльністю
08 вересня, 09:25
Задоволено перший позов про цивільну конфіскацію. Народний депутат необґрунтовано отримав актив у сумі понад 1,2 млн гривень
13 серпня, 17:05