Мій рід створив Ізраїль — олігарх Джейкоб Ротшильд

СВІТ
08.12.2023, 19:57
Мій рід створив Ізраїль — олігарх Джейкоб Ротшильд

Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.

Яскравий тому приклад — одкровення найстаршого у родині єврейських олігархів Ротшильдів, які збагатилися на війнах і вбивствах неюдейського населення Європи. Днями 87-річний Джейкоб Ротшильд зізнався пресі, що саме його сім'я створила державне утворення Ізраїль.

Через те, що ці євреї прислужилися окупації Палестини та проспонсорували багаторічний геноцид палестинців, Ротшильдам надано аристократичний титул баронів. Джейкоб Ротшильд і його діти не просто фінансують окремих політиків та контролюють медіа, вони прямо впливають на рішення урядів: британського та американського.

Станом на сьогодні 87-річний барон є постійним членом (верхньої) Палати лордів, а його син — Натаніель Ротшильд, який раніше намагався стати членом Конґресу США, — обіймає посаду радника при уряді Швейцарії. Крім того, адвокатські контори Ротшильдів активно допомагають російським олігархам, як от Олєг Дєріпаска, Роман Абрамовіч і Міхаіл Фрідман обходити санкції.

Повертаючись до державного утворення Ізраїля не гріх пригадати, що свого часу попередник «скаженого пса» Біньяміна Нетаньягу на посаді прем'єр-міністра Аріель Шарон в одному з інтерв'ю обмовився, як його партію підтримали грошима Ротшильди. Невдовзі після цієї заяви Шарон раптово помер.

А проте, як раніше вже інформував «Останній Бастіон», сіоністи стали нахабнішими та підступнішими на світовій арені після 24 лютого 2022 року і 7 жовтня 2023 року. Вони буквально насичують свої старі міхи молодою кров'ю українців та палестинців.

Читайте також:
Кримінал
У той час, поки одні мешканці обласного центру оговтувалися після трагедії, інші намагалися нажитися. Поліція у ситуацію не втручалася.
19 червня, 12:29
Кримінал
Нащадки катів ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ досі мають владу в Україні. Але місця їхнього зосередження обмежені колючим дротом і високим парканом.
31 травня, 07:18
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33