Мілітаризація Криму: окупанти облаштують полігон для десантників під горою Агармиш

ВІЙНА
03 січня, 19:45
Вид на полігон «Старокримський» з гори Агармиш
Вид на полігон «Старокримський» з гори Агармиш

Міністерство оборони московії анонсувало облаштування полігону «Старокримський» в окупованому Криму

Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони РФ, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Один з двох військових полігонів, переоблаштованих для потреб повітряно-десантних військ РФ, розташований на території окупованого Криму.

«У 2022 році кілька десантно-штурмових та артилерійських підрозділів переозброїть на сучасну техніку, будуть обладнані нові полігони «Синя Осока» в Іванівській області та «Старокримський» у Республіці Крим», – сказано у повідомленні про плани повітряно-десантних військ РФ на майбутній рік на офіційному сайті Міноборони РФ.

Полігон ВМС України «Старокримський» в Криму розташований між горою Агармиш і селом Привітне, на північ від м. Старий Крим.

Полігон «Старокримський»
Полігон «Старокримський»
Фото:Google maps

У 2006 році полігон «Старокримський» мав бути задіяний у міжнародних військових навчаннях Sea Breeze, для чого мав бути переобладнаний за рахунок США. Однак через провокації проросійських сил проти заходу американського судна до Феодосії та неспроможність Верховної Ради ухвалити дозвіл на перебування військ НАТО на території України ці плани були зірвані.

  • 25 березня 2021 року міністр оборони РФ Сергій Шойгу повідомив, що російське військове відомство в рамках нарощування бойових можливостей військ планує до кінця року переформувати 56-ю десантно-штурмову бригаду в 56-й десантно-штурмовий полк з пунктом постійного базування в окупованій Феодосії.
  • 9 серпня 2021 року українська делегація на засіданні Ради безпеки ООН з підтримання міжнародного миру і безпеки на морі заявила, що Росія не припиняє нарощування військового потенціалу в Азово-Чорноморському регіоні і закликала припинити обмежувати там вільне судноплавство.
  • 9 грудня 2021 року Генасамблея ООН ухвалила резолюцію «Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь (Україна), а також частин Чорного і Азовського морів». Документ посилається на Кримську платформу і її декларацію.

Читайте також:
Війна
На тлі невдач окупантів на Харківщині командування армії агресора змінило основний напрямок, тепер це – Лисичанськ і Сєверодонецьк.
13 травня, 19:23
Кримінал
Необільшовицька практика випаленої землі, здійснювана сьогодні московитами на Півдні України, набула загрозливих масштабів.
08 травня, 08:12
Кримінал
Як кажуть у народі, не зерном єдиним прагнуть розжитися російські необільшовики на тимчасово окупованій ними території України.
05 травня, 21:34
Політика
Дегенерати, котрі щільно оточили хворого бункерного щура з усіх боків, – одна з численних бід російської федерації. А їх – леґіон!
30 квітня, 09:21
Історія
Одвічний цивілізаційний та екзистенційний ворог України – московія – продовжує здійснювати наругу над нашою історичною спадщиною.
25 квітня, 20:37
Війна
На тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники та колаборанти активізували підготовку до "референдуму".
21 квітня, 07:01