Міністр економіки Сербії підтримав санкції проти РФ

ЕКОНОМІКА
13 березня, 21:53
Міністр економіки Сербії підтримав санкції проти РФ
Фото: Google

€20 – це завжди €20, ані центом менше, про що дуже добре знають чиновники з Белграду, котрі вирішили здихатися рублевої голки Москви.

Красномовним свідченням виявилася гучна заява сербського міністра економіки 44-річного Раде Басти у соціальній мережі "Instagram", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як можна зрозуміти зі слів урядовця, Росія десятиліттями намагалася закабалити балканську республіку, прикриваючися вигаданим "слов'янським братерством" і дешевим газом, але всьому настає кінець.

«Наша країна вже платить велику ціну через невведення санкцій проти Росії, і це стає нестерпним. Я, як міністр економіки, бачу, який тиск справляється на президента Сербії Алєксандра Вучіча, і ми мовчимо про це, я не можу це прийняти. Тому я підтримую введення санкцій проти Росії, стою на боці президента Вучіча у захисті державних та національних інтересів і маю абсолютну довіру до нього. Тому я вимагаю від уряду Сербії та всіх міністрів висловитися з цього питання», – заявив Раде Баста.

Крім того, сам пан президент Вучіч нещодавно висловлювався у розмові з пресою, що особисто "не може поклястись" у тому, запровадить Сербія санкції проти РФ чи ні, оскільки нібито бракує консенсусу з деякими міністрами.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що уряд Японії нещодавно запровадив нові санкції проти ресурсної федерації московії.

Читайте також:
Політика
Володимир Зеленський на прохання президента Сербії Александра Вучіча зустрівся в Афінах. Це сигнал Москві, що Україна готова торгуватися.
22 серпня, 18:35
Світ
Єнс Столтенберг заявив, що альянс продовжить забезпечувати спільну безпеку у регіоні.
20 липня, 08:35
Світ
Сусідня Албанія також купила комплекс з трьох Bayraktar. Також безпілотниками турецького виробництва зацікавилася Сербія.
17 липня, 07:10
Війна
Поранення отримали військові KFOR
30 травня, 06:55
Світ
Сербські військові підрозділи залишатимуться на позиціях до подальшого розпорядження.
28 травня, 07:05
Світ
Лідери Косово та Сербії висловили готовність реалізувати запропоновану ЄС угоду про нормалізацію відносин, заявив Жозеп Боррель.
28 лютого, 14:15