Міністр Криклій покриває підлеглих, замішаних у хабарництві

06 січня, 13:46
Міністр Криклій покриває підлеглих, замішаних у хабарництві

"Нетерпимість до корупції" — одне з гасел, із якими до влади у 2019 році прийшла Зе-команда.

Проте останні події довкола керівника державного підприємства "Морський торговельний порт —  Чорноморськ" Ігоря Шевченка свідчать про зворотне.

Як стало відомо, торік 10 грудня детективи НАБУ "на гарячому" упіймали вказаного чиновника — підлеглого міністра інфраструктури Владислава Криклія — під час отримання хабаря розміром 250 тисяч доларів.

Згідно з результатами досудового слідства, Ігор Шевченко вимагав гроші за узгодження плану санації збанкрутілої приватної компанії.

ВАКС за клопотанням САП відправив чиновника у СІЗО із можливим внесенням застави у 2 мільйони гривень — у 3 рази менше за сам хабар!

Через деякий час затриманого керівника держпідприємства випускають, адже він сплатив заставу; після чого Шевченко як ні в чому не бувало повертається на роботу й знову очолює Чорноморський морський порт.

Усім борцям із корупцією (НАБУ, соросятам, навіть послам країн Заходу) наче позакладало — вони не бачать явного порушення чинного українського законодавства.

Фактично, людині, яку звинувачують у вимаганні й зловили "на гарячому", дають можливість повернутися на колишню чиновницьку посаду, ймовірно, щоби "відбити" гроші витрачені на заставу.

Варто зауважити, що свого часу тільки через підозри у хабарництві керівників держпідприємств усували від роботи до закінчення слідства, а тут задокументований факт — і вся Зе-команда мовчить.

Швидше за все, профільний міністр Криклій свідомо покриває своїх підлеглих, замішаних у корупційних діях, які за таку поблажливість виконуватимуть будь-яку забаганку влади.

Читайте також:
6 мільйонів доларів – рекордна ціна за закриття кримінального провадження Генеральною прокуратурою України проти Миколи Злочевського.
вчора, 21:03
Клятва Гіппократа втрачає сенс, якщо у хворого немає грошей?
22 січня, 12:15
Антикорупціонери нагадують класичне правило – не призначати на посади "чортів".
18 січня, 16:04
Члени Зе-команди — Кирило Тимошенко, Олександр Кубраков і Юрій Голик — не припиняють наживатися на програмі "Великого будівництва".
14 січня, 12:16
Податківця “взяли на хабарі від однієї великої компанії, а тепер він куруватиме всі великі компанії.
12 січня, 19:31