Міністр новий, а схеми старі...

04.08.2021, 11:30
Сергій Савченко на місці незаконного видобутку в селі Верхоли
Сергій Савченко на місці незаконного видобутку в селі Верхоли

"ONUR" продовжує незаконно видобувати пісок на Полтавщині. Масштаби вражають.

03.08.2021 року до мене звернулись активісти та попросили допомоги в призупиненні видобутку піску на території Полтавського району, с. Верхоли, - повідомляє на своїй сторінці в соцмережі Facebook депутат Полтавської обласної ради Сергій Савченко.

Приїхавши на місце події, працівники "ONUR" почали проявляти агресивну поведінку до активістів: погрожували, наїжджали технікою на них. Сергій Савченко разом з активістами діяли в правовому полі, а саме викликали поліцію задля перевірки дозвільних документів.

Керівники та юристи компанії “ONUR” приїхавши на кар'єр не надали ніяких документів, аргументуючи тим, що документи знаходяться не в місті і коли вони будуть невідомо. Адвокат власника земельної ділянки  зазначив, що призначення землі для сільськогосподарських робіт. А те що виритий котлован не на один і не на два метри, що навіть підземні води з'явились нікого не цікавить.

Котлован на місці незаконного видобутку в селі Верхоли
Котлован на місці незаконного видобутку в селі Верхоли

Кар'єр вже практично повністю засипано, масштаби даного кар'єру неймовірні. Всі розуміють, що без участі посадових осіб організувати незаконний видобуток та схему збуту було б неможливо.

Техніка
Техніка "ONUR" на місці незаконного видобутку в селі Верхоли
На місці незаконного видобутку в селі Верхоли
На місці незаконного видобутку в селі Верхоли
На місці незаконного видобутку в селі Верхоли
На місці незаконного видобутку в селі Верхоли
На місці незаконного видобутку в селі Верхоли
На місці незаконного видобутку в селі Верхоли

Сергій Савченко зазначив, що як депутат Полтавської обласної ради не реагувати на подібні звернення громадян немає права, ці активісти є його виборцями і він завжди буде їх підтримувати та реагувати на їхні прохання.

"Проєкт "Велике будівництво" - це хороший інструмент оновлення інфраструктури країни, але знаходяться люди, які вводять в оману не лише громадян, а й владу Полтавської області", - зазначає депутат.

Та, на жаль, його ініціатори забувають, що роботи ведуться виключно за кошти платників податків, якими до речі і являються активісти.

Що ми бачимо в даний момент : на активістів пишуть заяви, погрожують при працівниках правоохоронних органів, а що буде далі ?

Дейнега Юрій Вікторович
Дейнега Юрій Вікторович "рішала" від поліції та прокуратури
 Юрій Дейнега та його партнер на незаконному карєрі в Чутівському районі
Юрій Дейнега та його партнер на незаконному карєрі в Чутівському районі

"Я можу передбачити та змоделювати подальшу поведінку працівників поліції, це будуть обшуки в активістів і відкритті кримінальні провадження на людей, які мають свою думку та не хочуть, щоб через 20 років корисних копалин в Україні не залишилось. Адже, головні корупціонери та товстосуми намагаються вигідно продати українську землю та відпочивати на курортах, набивши вдосталь кишені", - зазначає Сергій Савченко.

Складається враження, що все майже без змін переходить у спадок - від Януковича до Порошенка, від Порошенка до Зеленського.

Президенти хваляться, а порядку та свободи слова як не було, так і не з‘являється. Свідомих громадян за поставлення незручних питань, просто хочуть винищити. Така реальність нашої країни, на жаль.

Журналісти Останнього Бастіону прибули на місце незаконного видобутку корисних копалин, щоб оцінити масштаби незаконного промислу.


За даним фактом "Останнім Бастіоном" було подано заяву про вчинення кримінального правопорушення до відділу поліції № 2 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області.

Міністр новий, а схеми старі..._15
Міністр новий, а схеми старі..._17

Упродовж семи років Останній Бастіон розкриває деталі системної корупції, яка поглинула Україну, та перетворила країну з надзвичайними можливостями у корупційне болото.

Навіть відставка "найефективнішого" міністра внутрішніх справ Арсена Авакова ніяк не вплинула на ситуацію в країні.

Від зміни доданків сума хабарів не зменшується...

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Кримінал
У той час, поки одні мешканці обласного центру оговтувалися після трагедії, інші намагалися нажитися. Поліція у ситуацію не втручалася.
вчора, 12:29
Кримінал
Нащадки катів ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ досі мають владу в Україні. Але місця їхнього зосередження обмежені колючим дротом і високим парканом.
31 травня, 07:18
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33