Міністр оборони Азербайджану закликав ЄС засудити Вірменію за обстріли мирних міст

СВІТ
12 березня, 13:58
Місто Ґянджа після обстрілу вірменською артилерією (жовтень 2020 року)
Місто Ґянджа після обстрілу вірменською артилерією (жовтень 2020 року)
Фото: Teleqraf.com

Гянджа, Тертер і ще кілька населених пунктів досі оговтуються від артилерійської зливи, організованої торік восени вірменською армією.

Про це під час зустрічі у Баку зі спеціальним представником Європейського союзу на Південному Кавказі Тойво Клааром заявив міністр оборони Азербайджану – генерал-полковник Закір Гасанов.

Очільник воєнного відомства рішуче засудив регулярні обстріли збройними силами Вірменії мирних азербайджанських міст під час 44-денного конфлікту за Нагірний Карабах.

«Я мушу донести до Вашого відома, що це було цілеспрямоване вбивство нашого цивільного населення. Адже армія Азербайджану здійснювала визволення окупованих територій і нейтралізовувала терористичну загрозу з боку бандформувань, підконтрольних Вірменії», – заявив генерал-полковник Закір Гасанов.

Міністр оборони також додав, що "беззаперечна перемога" азербайджанських збройних сил у війні за Карабах сприятиме стабільності на всьому просторі Південного Кавказу.

Натомість спецпредставник Тойво Клаар висловив співчуття сім'ям загиблих військовослужбовців і мирних мешканців Азербайджану, наголосивши, що "ЄС підтримуватиме всі кроки задля деескалації конфлікту та повоєнного відновлення регіону".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що адміністрація ніким не визнаної вірменської сепаратистської "Республіки Арцах" звернулася до Організації об'єднаних націй із проханням вплинути на азербайджанську владу.

Читайте також:
Історія створення держави-терориста
вчора, 12:25
В районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано 16 обстрілів позицій українських захисників.
вчора, 10:00
Ця терористична держава перейшла всі межі
15 травня, 15:28
Командиру взводу “МО ДНР”, якого схопили на Донеччині, арештували з альтернативою застави
11 травня, 10:34
Бойовики “плюють” на будь-які домовленості та так звані перемир'я.
06 травня, 20:00