Вірменські окупанти вимагають, аби Азербайджан повернув їхніх «терористів»

СВІТ
03 березня, 09:04
Вірменські окупанти вимагають, аби Азербайджан повернув їхніх «терористів»

Адміністрація так званої "Республіки Арцах" звернулася до Організації об'єднаних націй із проханням вплинути на азербайджанську владу.

Про це інформує видання "Ազատություն", посилаючись на дипломатичний лист сепаратистів ніким не визнаного кавказького державного утворення.

Від уряду Ільгама Алієва вимагають звільнити десятки вірменських військовослужбовців, узятих у полон уже після торішньої 44-денної війни за Нагірний Карабах.

«Позиція офіційного Баку свідчить про грубе порушення взятих на себе зобов'язань згідно з тристоронньою мирною угодою, укладеної 10 листопада 2020 року. На сьогодні Азербайджан прямо ухиляється від дотримання міжнародного гуманітарного права, незаконно утримуючи 64 наших солдатів, захоплених у грудні 2020 року неподалік Ґадруту, коли фактично бойові дії були завершені. Очевидно, що режим Алієва тримає вищезазначених людей, аби використовувати їх як засіб тиску для досягнення своїх стратегічних цілей проти Арцаху і Вірменії. Така позиція Азербайджану абсолютно безпідставна як в юридичному, так і в моральному плані», – йдеться у листі вірменських окупантів до ООН.

Водночас президент Алієв відкинув будь-які звинувачення на свою адресу, заявивши, що Азербайджан уже повернув усіх полонених, а "терористи з диверсантами до їхнього переліку не входять".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що прямо зараз у Вірменії відбувається спроба військового перевороту – армія намагається усунути від влади прем'єр-міністра Ніколу Пашиняна.

Читайте також:
Небажання вірменського військового командування реформувати й осучаснювати армію країни призвели до поразки у конфлікті з Азербайджаном.
21 квітня, 08:59
Окупаційна адміністрація Нагірного Карабаху, де з осені 2020 року перебувають "миротворці" РФ, надасть російській мові офіційного статусу.
18 лютого, 13:14
Унаслідок останніх зіткнень із військом Вірменії у Нагірному Карабасі загинуло четверо азербайджанських армійців.
14.12.2020, 09:11
Збройні Сили Азербайджанської Республіки зайняли останній районний центр, який з 1992 року перебував під вірменською окупацією.
04.12.2020, 09:48
У центрі столиці Азербайджану відбулася акція протесту проти так званих російських "миротворців".
19.11.2020, 12:23
Більшість депутатів Національних зборів Туреччини підтримали президентську ініціативу про військову допомогу Азербайджану.
18.11.2020, 13:36