Міністр «усіх справ» Аваков відверто мітить у крісло прем'єра

30.12.2020, 11:27
Міністр «усіх справ» Аваков відверто мітить у крісло прем'єра
Фото: bastion.tv

Арсен Аваков вирішив привласнити здобутки своїх підлеглих, які весною 2014 року ліквідували загрозу окупації Харківщини.

З цією метою очільник МВС видав власну книгу під назвою "2014. Миттєвості харківської весни", де йдеться про спроби російської агентури захопити найбільший обласний центр Східної України.

На думку міністра, який незмінно керує правоохоронцями з часу завершення Революції гідності, наповнена унікальними документальними матеріалами праця у його викладі покликана довести факт кремлівської військової агресії, що мала місце й у Харкові.

«Я розповідаю свою історію – без цензури, так, як бачив і переживав її, як харків'янин і як міністр внутрішніх справ, тоді тільки-тільки прийшов на руїни правоохоронної системи. Замість зі мною свої історії розповідають мої співавтори – харків'яни, які брали участь в тих подіях, переживали їх. Окремо слід сказати, що на публікацію матеріалів розвідки й аудіозаписів переговорів сепаратистів, отриманих в рамках оперативних заходів, було надано спеціальний дозвіл. Ці документи шокують своїм цинізмом і нелюдськістю», – коментує свою книгу Аваков.

Фактично, міністр визнає себе єдиним рятівником Харківщини від російської окупації, зводячи до мінімуму роль і заслуги рядових правоохоронців, чим прагне довести свою потрібність для Зе-влади.

Нагадаємо, що 7 квітня 2014 року прокремлівські сили захопили будівлю Харківської обласної державної адміністрації, а вже наступного дня її звільнили спецпризначенці МВС (зокрема, вінницький підрозділ "Ягуар"), затримавши понад 60 сепаратистів.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", 20 тисяч правоохоронців зрадили Україну, ставши на бік окупанта в Криму 6,5 років тому.

Аваков і його книга
Аваков і його книга
вибір редакції
Читайте також:
Зе-влада вже не приховує від громадян, що системно готується до придушення будь-яких протестів в Україні.
10 вересня, 14:00
В Офісі президента незадоволені роботою беззмінного з лютого 2014 року міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, йому готують заміну.
24 червня, 12:04
Колишній начальник Полтавського обласного управління Національної поліції налагодив співпрацю з "сигаретною мафією" в Одесі.
05 лютого, 12:34
Денис Шмигаль за погодженням з Офісом президента визначив пріоритети влади: понад 100 млн грн на потреби МВС, для ЗСУ ні копійки.
23 січня, 11:18
Шахрай спеціалізувався на любителях сільськогосподарської техніки.
11 січня, 16:25
Тіло загиблої жінки-таксистки знайшли вчора, 16 грудня.
17.12.2020, 17:02