Міноборони провело успішне випробовування реактивних снарядів «Тайфун-1»

ВІЙНА
01.06.2021, 14:46
Міноборони провело успішне випробовування реактивних снарядів «Тайфун-1»
Фото: АрміяInform

Дослідні зразки цього озброєння розроблені спеціалістами ДП «КБ «Південне» імені М.К.Янгеля».

Українськими військовими успішно проведено випробувальні пуски українських реактивних снарядів калібру 122 мм «Тайфун-1» підвищеної дальності до РСЗВ «Град». Підтверджено середню дальність стрільби та кучність влучення.

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.

«Дослідні зразки цього озброєння розроблені ДП «КБ «Південне» імені М.К.Янгеля» (м. Дніпро) у межах виконання відповідної дослідно-конструкторської роботи відповідно до договору із Міністерством оборони України у тісній кооперації з підприємствами вітчизняного оборонно-промислового комплексу», – інформують в штабі.

Зазначається, окрім ДП «КБ «Південне», було залучено Павлоградський механічний завод, ДП «ВО «Південний машинобудівний завод», ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод», ДП «НВК «Фотоприлад», ДП «Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів» та інших виконавців.

Промисловці і військові задоволені результатами.

Наразі випробування тривають.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
«Місто під кригою», або мовою оригіналу «Camp Century», — саме такою знахідкою поділилися американські дослідники. Об'єкт виявили з повітря.
01 грудня, 10:34
Життя
Міжнародна співпраця науковців за підтримки фахівців Єльського університету здивувала академічний світ. У США представили новий тип матерії.
19 листопада, 14:53
Життя
Зазвичай малеча звертає особливу увагу на консистенцію того, що пропонують їсти дорослі. Ця прискіпливість досягає піка у 6-7 років.
07 липня, 09:37
Життя
Музична диверсія тисячоліття, що змінила сприйняття людством звуків. Це далеко не конспірологічна теорія, як видається на перший погляд.
01 липня, 21:41
Життя
Міжнародна група науковців дослідила зірку WD 0816-310 за допомогою великого телескопа. Вони помітили вкрай незвичайну деталь.
28 лютого, 21:39
Життя
Група бактеріофагів в організмі негативно впливають на мозок та поведінку людей. Борються з ними специфічні «вірусні» трансплантати.
07 лютого, 08:24