Мінсільгосп Сакартвело підтримало РФ у «зерновій війні»

СВІТ
02.11.2022, 08:45
Мінсільгосп Сакартвело підтримало РФ у «зерновій війні»
Фото: Imedi News

Урядовці з Тбілісі продовжують заганяти себе у геополітичну безвихідь недолугими діями та відверто проросійською риторикою.

Свідченням цього є нещодавня заява заступника міністра сільського господарства Сакартвело Ґіорґі Ханішвілі для телеканалу "პალიტრანიუსი", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Чиновник з олігархічного уряду переконує своїх співгромадян у тому, що відмова московії постачати світові українське зерно не викличе дефіцит, а навіть навпаки – всім буде вдосталь продовольства.

«За нашою інформацією, враховуючи небачений врожай у самій росії, у Сакартвело хлине ще більший потік і набагато дешевшого зерна. Я хочу запевнити наших виборців, що без хліба ми не залишимося. Росія нам допоможе. Ми вже почали встановлювати відповідні торгові договори», – зазначив Ґіорґі Ханішвілі.

Ясна річ, заступник очільника грузинського Мінсільгоспу забув вказати, що "небачений російський врожай" – це по суті вкрадене з українських зерносховищ продовольство, яке московити намагаються видати за власний товар, продаючи маріонетковим режимам в Азії та Африці.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що навіть італійські неофашисти, котрі днями прийшли до влади шляхом демократичних виборів, і ті проти путінського режиму.

Читайте також:
Війна
кремль і російські блогери раніше оцінювали постачання Заходом оборонних ракетних комплексів Patriot як серйозну ескалацію
26 січня, 11:15
Війна
Карнаухов додав, що «не треба поспішати, вірність доводять роками відданого служіння батьківщині, хай і новій»
09 січня, 15:08
Війна
«Адмірал Горшков» та нова гіперзвукова суперзброя росії проти Заходу
07 січня, 11:37
Опінії
Чомусь коли православні у Києві святкували Новий рік, то путін із штанців вистрибував, тільки б зіпсувати свято
06 січня, 18:23
Політика
«Ваше життя – нічого не варте». Так росіян перетворюють на добровольців-самогубців, які помруть за химерні мрії кремлівського щура.
05 січня, 07:59
Мистецтво
Цілий народ десятиліттями привчали, що закон – це ніщо, а "поняття" – то є все. У висліді маємо збандючене світосприйняття на росії...
11.12.2022, 06:45