У Сакартвело активізувалися «справжні друзі» росії

ПОЛІТИКА
09.10.2022, 09:38
У Сакартвело активізувалися «справжні друзі» росії
Фото: Aravot

Лідери проросійського грузинського Консервативного руху взяли участь у пропагандистському форумі, організованого Євразійським союзом.

Такі відомості безпосередньо з Москви оприлюднили журналісти незалежного видання "Apsny.Ge", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, столицю країни-агресора цілком свідомо вирішили відвідати маргінальні грузинські політики Зураб Махарадзе і Лексо Лашкарава, котрі позиціюють себе "захисниками" традиційних цінностей.

Керівники партії "Консервативний рух Сакартвело" зустрілися з членом правління Євразійського союзу і за сумісництвом українофобом Сєргєєм Глазьєвим, а також сенатором Ігорєм Морозвим, які переконані, що між Москвою і Тбілісі варто відновити двосторонні "тісні дружні відносини".

Натомість грузинські гості, присутні на збіговиську в РФ, попри російську агресію проти України вважають украй необхідним посилити співпрацю не тільки в економіці та торгівлі, але й у галузі безпеки, проблему ж деокупації Абхазії та Самачабло (так звана "Південна Осетія") вирішено замовчати як таку.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чинний уряд Сакартвело продовжує купувати підсанкційні російські нафтопродукти.

Читайте також:
Світ
Після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, в Єревані не соромляться публічно нападати на РФ.
15 березня, 21:21
Світ
Представники корінних народів Північного Кавказу, об'єднаних у черкеський союз, розмірковують над майбутнім після розвалу РФ.
10 березня, 19:53
Історія
23.II.1944 року совєцький режим розпочав каральну операцію під назвою "Сочевиця". Було депортовано до півмільйона чеченців та інгушів.
23 лютого, 17:32
Світ
Представники найчисленнішого тюркськомовного етносу кипчацької групи Республіки Дагестан закликали одноплемінників до єднання.
05 лютого, 17:09
Економіка
Криміналізовані Москвою сепаратисти з Сухумі не здатні забезпечувати населення відторгнутого у Сакартвело регіону електроенергією.
03 лютого, 18:32
Світ
Баку продовжує натякати Єревану на потребу укласти остаточну мирну угоду і провести демаркацію спільного державного кордону.
17 січня, 18:48