У Сакартвело активізувалися «справжні друзі» росії

ПОЛІТИКА
09.10.2022, 09:38
У Сакартвело активізувалися «справжні друзі» росії
Фото: Aravot

Лідери проросійського грузинського Консервативного руху взяли участь у пропагандистському форумі, організованого Євразійським союзом.

Такі відомості безпосередньо з Москви оприлюднили журналісти незалежного видання "Apsny.Ge", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, столицю країни-агресора цілком свідомо вирішили відвідати маргінальні грузинські політики Зураб Махарадзе і Лексо Лашкарава, котрі позиціюють себе "захисниками" традиційних цінностей.

Керівники партії "Консервативний рух Сакартвело" зустрілися з членом правління Євразійського союзу і за сумісництвом українофобом Сєргєєм Глазьєвим, а також сенатором Ігорєм Морозвим, які переконані, що між Москвою і Тбілісі варто відновити двосторонні "тісні дружні відносини".

Натомість грузинські гості, присутні на збіговиську в РФ, попри російську агресію проти України вважають украй необхідним посилити співпрацю не тільки в економіці та торгівлі, але й у галузі безпеки, проблему ж деокупації Абхазії та Самачабло (так звана "Південна Осетія") вирішено замовчати як таку.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чинний уряд Сакартвело продовжує купувати підсанкційні російські нафтопродукти.

вибір редакції
Читайте також:
Історія
Мусимо пам'ятати про нелюдські злочини, вчинені окупаційною владою. Кожна жертва неодмінно має бути відплачена ворогом.
вчора, 13:46
Світ
З різних чеченських джерел надходять однакові повідомлення про вкрай тривожний стан місцевих маріонеткових чиновників.
01.07.2023, 20:07
Світ
Наперекір планам кремлівського бункерного щура і його оточення, корінні народи РФ воліють приєднатися до української борні проти Москви.
22.04.2023, 16:31
Світ
Після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, в Єревані не соромляться публічно нападати на РФ.
15.03.2023, 21:21
Світ
Представники корінних народів Північного Кавказу, об'єднаних у черкеський союз, розмірковують над майбутнім після розвалу РФ.
10.03.2023, 19:53
Історія
23.II.1944 року совєцький режим розпочав каральну операцію під назвою "Сочевиця". Було депортовано до півмільйона чеченців та інгушів.
23.02.2023, 17:32