Мінус 32 мільйони доларів

ВІЙНА
05.12.2022, 10:15
Мінус 32 мільйони доларів

Влучання та знищення ще одного Ка-52

Вчора, близько 14:00, підрозділом Дніпровської зенітної ракетної бригади Повітряного командування "Схід" збито російський гелікоптер Ка-52.

Іронічно те, що саме Ка-52 став тим лакмусовим папірцем, який показав, як ламається пропаганда на терні Харківських лісів та безмежних полів. Саме ці ударні гелікоптери мали стати, на думку росії, основним списом у боротьбі з мобільними системами ППО та ПРО. На їхні рейдові атаки ставилася величезна ставка. Ці машини, які вважали танками у повітрі, мали захищати десантні операції у Гостомелі та на Харківщині.

Як сталося ми вже знаємо, а зараз падає ще одна пташка, яка в теорії не має "аналогов", а на практиці збивалася стрілковою зброєю та ПЗРК. Сліпе копіювання "апача" та вирванність ударних гелікоптерів з театру сучасних бойових дій робить свою справу, а пілоти катапультуватися не встигли.

Читайте також:
Війна
Чи планує старий кремлівський бункерний щур, схибнутий на реконструкції Другої світової війни, спрямувати малечу на фронту, – нині невідомо.
вчора, 18:37
Війна
Втрати не є фактором сприйняття реальності для путіна
вчора, 15:37
Війна
Крім того, росія передислоковує частини 2-ї мотострілецької дивізії з Білорусі до Луганської області.
вчора, 10:05
Війна
Східний фронт у вогні, бо українські захисники нещадно випалюють у степах Донецької області російську нечисть, яка ніяк не вгамується.
вчора, 07:48
Війна
Abrams має броню зі збідненим ураном
27 січня, 15:24
Війна
Нестача спостерігається зокрема в ворожих підрозділах, що воюють в Донецькій та Луганській областях.
27 січня, 14:15