Полтавські авіатори відзвітували про фронтову роботу

ПОЛТАВА
20.05.2023, 18:13
Полтавські авіатори відзвітували про фронтову роботу

Цілодобова підтримка Сухопутних військ із повітря – обов'язкова умова бездоганної оборони, але ще більше важлива для контрнаступу.

Відповідні кадри зі Східного фронту виклала пресслужба 18 Окремої бригади Армійської авіації імені Ігоря Сікорського Збройних Сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Пілоти гелікоптерних ескадрилій щодня виконують "на відмінно" бойові вильоти на завданому командуванням напрямку, б'ючи з неба по скупченню ворога на землі у Донецькій області.

«Армійська авіація – то любов. Любов і абсолютний героїзм. Бо пілоти армійської авіації роблять неможливе по кілька разів на день! Щирі, освічені, з розкішним почуттям гумору – вони самовіддано б'ються за нашу країну і впевнені у нашій перемозі», – так говорять про себе і своїх побратимів бійці 18 Окремої бригади Армійської авіації імені Ігоря Сікорського.

Екіпажі сталевих соколів із Полтавщини продовжують рішуче випалювати російську погань, яка тимчасово загарбала наші Схід і Південь, підтримуючи вітчизняну піхоту й посилюючи вітчизняну артилерію з повітря.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що попри пекельні умови українські захисники успішно виконують бойові завдання у зруйнованому місті Бахмут, якого вже не існує.

Читайте також:
Війна
Відомо, що гелікоптер, який упав неподалік села Ловозеро, належить "Вологодському авіапідприємству".
28.02.2023, 16:02
Війна
Влучання та знищення ще одного Ка-52
05.12.2022, 10:15
Полтава
Міська рада намагається виправдати своє рішення надзвичайними умовами в енергосистемі країни. Жителів громади сповістили post factum.
вчора, 12:31
Полтава
Учасники бойових дій, які пройшли горнило фронту, вишколюють зростаюче покоління українців. Наші діти мають бути готові до найгіршого.
вчора, 06:02
Полтава
На третьому році великої війни полтавські «зелені ямщики» досі не вважають за потрібне допомагати нашим захисникам. Свої кишені їм ближчі.
22 травня, 14:46
Полтава
Спочатку захмарні ціни на газ, потім електроенергія. Тепер воюючій країні «європейські» ціни на бензин і дизпаливо.
22 травня, 09:33