Полтавські авіатори відзвітували про фронтову роботу

ПОЛТАВА
20 травня, 18:13
Полтавські авіатори відзвітували про фронтову роботу

Цілодобова підтримка Сухопутних військ із повітря – обов'язкова умова бездоганної оборони, але ще більше важлива для контрнаступу.

Відповідні кадри зі Східного фронту виклала пресслужба 18 Окремої бригади Армійської авіації імені Ігоря Сікорського Збройних Сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Пілоти гелікоптерних ескадрилій щодня виконують "на відмінно" бойові вильоти на завданому командуванням напрямку, б'ючи з неба по скупченню ворога на землі у Донецькій області.

«Армійська авіація – то любов. Любов і абсолютний героїзм. Бо пілоти армійської авіації роблять неможливе по кілька разів на день! Щирі, освічені, з розкішним почуттям гумору – вони самовіддано б'ються за нашу країну і впевнені у нашій перемозі», – так говорять про себе і своїх побратимів бійці 18 Окремої бригади Армійської авіації імені Ігоря Сікорського.

Екіпажі сталевих соколів із Полтавщини продовжують рішуче випалювати російську погань, яка тимчасово загарбала наші Схід і Південь, підтримуючи вітчизняну піхоту й посилюючи вітчизняну артилерію з повітря.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що попри пекельні умови українські захисники успішно виконують бойові завдання у зруйнованому місті Бахмут, якого вже не існує.

Читайте також:
Війна
Відомо, що гелікоптер, який упав неподалік села Ловозеро, належить "Вологодському авіапідприємству".
28 лютого, 16:02
Війна
Влучання та знищення ще одного Ка-52
05.12.2022, 10:15
Полтава
У 2003 році Кравченко відпустив з-під варти вбивцю журналіста Георгія Гонгадзе Олексія Пукача, після чого той втік.
26 травня, 13:40
Полтава
Полтавські підприємці виробляють дефіцитні деталі для військово-промислового комплексу ресурсної федерації московії. І не лише полтавські.
24 травня, 17:46
Полтава
Завдяки ініціативі "Останнього Бастіону" у Полтавській топоніміці вшановано пам'ять незламного борця за волю Ічкерії.
22 травня, 17:17
Полтава
Ракета компанії SpaceX з астронавтами на борту вирушила до МКС
22 травня, 09:45