Миргород провів в останню дорогу бойового пілота Дмитра Фішера

ПОЛТАВА
01 квітня, 06:16
Миргород провів в останню дорогу бойового пілота Дмитра Фішера

Після 5 червня 2022 року небесний захисник України вважався зниклим безвісти. Того дня Дмитро Фішер здійснив останнє бойове завдання.

Рідні та побратими мали надію, що він живий, але у березні 2024 року ДНК-експертиза підтвердила найгірші очікування. Трагічну звістку про загибель досвідченого військовослужбовця Повітряних сил Збройних Сил України оприлюднила пресслужба Миргородської міської ради.

Навіки 49-річний Дмитро Вільгельмович Фішер воював у складі 40-ї бригади тактичної авіації, від 2017-го — обіймав посаду заступника командира бойового з'єднання. Він був пілотом винищувача Су-27, за штурвалом якого після 24.II.2022 незмінно виконував завдання зі знищення ворога.

Того ж року у квітні 2022 року військовослужбовцю присвоїли Орден Богдана Хмельницького III ступеня за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. На жаль, передчасна загибель Дмитра Фішера стала болючою раною на серці не тільки сім'ю, а і його бойових побратимів.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглому захиснику України. Вічна шана, подяка і світла пам'ять земляку-Герою!

Миргород провів в останню дорогу бойового пілота Дмитра Фішера_1
Миргород провів в останню дорогу бойового пілота Дмитра Фішера_3
Миргород провів в останню дорогу бойового пілота Дмитра Фішера_5
Читайте також:
Полтава
46-річний військовослужбовець поліг у бою проти московитів за село Урожайне на Донеччині цього тижня. Він не дозволив ворогу просунутися.
18 квітня, 06:00
Некролог
Ця війна забирає кращих із нас. На жаль, цвіт української нації гине, зупиняючи безжальну, людожерську московитську орду.
16 квітня, 19:06
Некролог
Мешканець села Харківці Пирятинської громади — на щиті. Наш незламний земляк Євген Пулинець поповнив лави Небесного Воїнства України.
14 квітня, 11:36
Війна
Сьогодні в останню дорогу провели українських захисників — Сергія Коновала і Тараса Петришина.
09 квітня, 17:01
Війна
Валентин Дондіков пав смертю хоробрих, борючись із російськими окупантами на Херсонському напрямку
08 квітня, 17:35
Некролог
Лави незламних українських захисників продовжують танути. Щодня до Небесного Воїнства під покров Оранти відходять найкращі...
07 квітня, 16:20