Миргородські льотчики-винищувачі навчають харківських курсантів

ПОЛТАВА
07.03.2017, 10:49
Миргородські льотчики-винищувачі навчають харківських курсантів

Майбутні військові авіатори побували на практичних заняттях у Миргородській бригаді тактичної авіації Повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України, пише «Народна армія».

За словами старшого викладача кафедри льотної експлуатації та бойового застосування літаків Харківського національного університету Повітряних Сил підполковника Сергія Рудакова, курсанти ознайомилися із характеристиками бойового літака Су-27. Офіцери бригади тактичної авіації провели заняття, на яких розповіли про підготовку до польотів, порядок проведення тренажів по запуску двигунів, випробуванню двигунів, дії льотного складу в особливих випадках тощо.

Більшість курсантів вперше побачила зблизька бойові машини «в дії».

— Перед тим як сісти до кабіни, льотчик проводить зовнішній огляд винищувача Су-27 на предмет відсутні зовнішніх пошкоджень. Інженерно-технічний склад проводить ретельну перевірку літального апарату перед вильотом та доповідає про готовність до виконання завдань за призначенням. Проте льотчик має ще й особисто переконатись у тому, що літак підготовлений до вильоту. Для цього він здійснює передполітний огляд літака за схемою відповідно до типу бойової машини, починаючи від носової частини фюзеляжу і закінчуючи кабіною літака, — пояснює старший інструктор-пілот бригади тактичної авіації Олексій Михайлович.

Подальші заняття з курсантами проходили у навчальних класах льотної групи авіабригади. Своїм досвідом поділились як льотчики, так і військові інженери-авіатори.

Нагадаємо, нещодавно в Кременчуці відкрили центр підготовки пілотів вертольотів. 

Можливості комплексу дозволяють пілотам вдосконалити свої навички, відпрацювати застосування техніки під час складних погодних умов, довести до автоматизму дії в аварійних ситуаціях, отримати навички польоту в окулярах нічного бачення, а також застосування зброї і використання сучасних елементів захисту від засобів протиповітряної оборони противника.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
вчора, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
вчора, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
вчора, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48
На автошляху між Миргородом і Лубнами сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій травмувалося четверо громадян.
09 липня, 09:06