«Мирні плани» Папи Франциска як добрі побажання про все хороше зі злом

Опінії
14.05.2023, 21:28
«Мирні плани» Папи Франциска як добрі побажання про все хороше зі злом
Фото: Facebook

Римський понтифік не має боєздатних дивізій, натомість у нього по всьому світу є сотні мільйони вірян, зазомбованих російською пропагандою.

Член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України

Будь-які так звані "мирні ініціативи" Папи Римського Франциска, котрі так часто дратують українців, – позбавлені реальної перспективи. І не тому, що ініціативи "погані".

Річ у тому, що апостольський понтифік, як і багато інших міжнародних організацій та глибоко стурбованої міжнародної громадськості, de facto та de jure не має жодних інструментів впливу на війну. Інструментами впливу є зброя та гроші.

І тому на війну впливають Сполучені Штати Америки, які дають зброю і фінанси, впливає Європейський союз, країни-учасниці якого надають. Власне, весь ЄС допомагає Україні грошима і, вже теж, зброєю.

Опосередковано на війну впливає навіть комуністичний Китай, – бо купляє у Росії нафту і, тим самим, продовжує життя її режиму. Але цих інструментів у міжнародних організацій і, навіть, у Папи Римського немає.

Все тому, що без волі ключових держав їхні "мирні плани" (увага!) – це всього лише добрі побажання про все хороше! Єдине, де міжнародні структури можуть мати вплив: гуманітарні місії – допомога українцям на окупованих територіях й обмін полонених.

Саме цим міжнародні організації та мають займатись. І коли вони це роблять, ні в кого це не викликає жодного роздратування, лише підтримку.

Тому, гуманізм – Церкві, зброю – воїнам, а кесареве кесареві!
Читайте також:
Світ
Поки адепт культурмарксизму з Арґентини на посаді Папи Римського закликає українців здійняти білий прапор, його підлеглі почали каятися.
14 квітня, 17:21
Життя
Завдяки сучасним технологіям, вчені змогли відновити 74 таких рукописи, але останній знайдений фрагмент є унікальним через його вік.
01 січня, 15:27
Світ
В останні кілька днів стан здоров’я колишнього Папи погіршився через похилий вік
31.12.2022, 14:35
Політика
Представники корінних народів ресурсної федерації московія вважають ганебною демонізацію чеченців і бурятів на тлі злочинів росіян.
30.11.2022, 06:59
Історія
Ватикан допомагав нацистам
03.09.2022, 12:45
Опінії
Демократія — не тільки слово, це перш за все рівні права й обов'язки всіх без виключення громадян. Але Україна все ще у лапах агентури РФ.
13:46