«Миротворці» РФ у Карабасі похизувалися «своїми» безпілотниками ізраїльського виробництва

СВІТ
06 лютого, 10:48
«Миротворці» РФ у Карабасі похизувалися «своїми» безпілотниками ізраїльського виробництва
Фото: Известия

Представники російського військового контингенту продемонстрували турецьким колегам "міць" БПЛА "Форпост" і "Орлан-10".

Відповідний відеоролик із місця події у Нагірному Карабасі оприлюднили на офіційному YouTube-каналі міністерства оборони РФ.

Раніше вказані бойові безпілотники застосовувалися кремлівськими окупаційними силами під час війни на Донбасі; їх неодноразово збивали українські захисники.

Прикметно, що "найкращий" БПЛА "Форпост", який перебуває на озброєнні регулярної армії РФ, виявився ізраїльською розробкою "IAI Searcher Mk II", виробництва заводу "Merkava".

Фактично, росіяни, налаштовані не впасти обличчям у бруд перед турками, вкотре показали неспроможність власного військово-промислового комплексу продукувати якісні, а головне свої безпілотники.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", цього тижня в акваторії Чорного моря неподалік окупованого Криму відбулися спільні американсько-італійсько-румунські авіаційні навчання.

Читайте також:
Путінський режим готується до воєнної провокації на півдні України, до якої можуть залучити механізовані підрозділи ЗС РФ.
31 березня, 13:57
Олег Уруський представляє інтереси вітчизняних лобістів у сфері оборонної промисловості, але Денис Шмигаль про це ні сном ні духом.
25 лютого, 08:18
Один з методів роботи МВС із суспільством — дезінформування.
28 січня, 19:24
При цьому не варто розраховувати на повернення окупованих районів Донецької та Луганської областей виключно воєнним шляхом.
13.11.2020, 13:17
Очільник оборонного відомства США Марк Еспер застеріг світ від небезпеки, яку становить програма новітнього озброєння КНДР.
15.10.2020, 11:15
ДШК — це грізна зброя, що розбирається молотком і зводиться зусиллям двох рук, час якої, проте, досі не минув.
18.09.2020, 12:14