США розмістять стратегічні бомбардувальники поряд із кордонами РФ

СВІТ
23.01.2021, 13:27
США розмістять стратегічні бомбардувальники поряд із кордонами РФ
Фото: Google

Наступного місяця на військовий аеродром Орланд у Норвегії прибудуть чотири американські стратегічні бомбардувальники "B-1B Lancer".

Відповідну інформацію оприлюднило видання "Scramble", посилаючися на власні джерела у Пентагоні.

Авіагрупа виконуватиме наперед задані польоти над Арктикою і Північною Європою, які входять до сфери безпеки НАТО, вивчаючи умовний вплив на головні військово-морські бази та об'єкти інфраструктури збройних сил РФ у регіоні.

Кремль вже заметушився, оскільки вважає, що американці таким чином "готують провокацію" в їхньому повітряному просторі.

Станом на тепер відомо, що російське військове командування надіслало до Мурманська один літак "ДРЛО А-50" в якості попередження.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", співробітники НАСА почали підгодовувати російських космонавтів, котрі залишилися без їжі в космосі.

Читайте також:
Це відбувається на тлі зростаючої загрози в Чорному морі
20 січня, 18:08
Аналітики стратегічного дослідницького інституту США занепокоєнні нерішучістю Білого дому у перемовинах із путінським режимом.
17 січня, 11:40
Обидві палати американського парламенту узгодили пакет санкцій особисто проти Владіміра Путіна і низки держслужбовців РФ.
13 січня, 10:06
У разі, коли тривалі перемовини колективного Заходу з Кремлем зайдуть у глухий кут, НАТО протистоятиме окупанту на полі бою.
11 січня, 10:55
Агент спеціальних служб РФ, який діяв під маскою "бізнесмена", Владіслав Клюшин екстрадований Швейцарією до Америки.
04 січня, 14:10
Фінляндська влада мусить або провести загальнонаціональний плебісцит щодо вступу до НАТО, або відверто сказати, що прислужує Кремлю.
01 січня, 08:59