Між окупованим Мелітополем і Тбілісі здійснюються пасажирські перевезення

ВІЙНА
09.06.2022, 20:14
Між окупованим Мелітополем і Тбілісі здійснюються пасажирські перевезення
Фото: Google

На тимчасово загарбаній росіянами території Запорізької області ділки налагодили транспортне сполучення з вільним зовнішнім світом.

Про перші автобусні маршрути між непідконтрольним Україні Мелітополем і Тбілісі з Варшавою повідомили місцеві мешканці на головному Telegram-каналі міста.

Організацію пасажирських перевезень поклали на наближеного до кремлівських ґауляйтерів і колаборантів бізнесмена, якого поміж себе вони звуть "Олександр" (справжнє ім'я і прізвище поки невідомі – прим. ред.).

Як вдалося з'ясувати, виїзд із Мелітополя через Сімферополь на Тбілісі та через Ростов-на-Дону і Мінськ на Варшаву здійснюється щоденно, оплата у рублях, доларах і євро, а бронювання місць – за добу без передоплати.

Хотілося б звернутися до вітчизняних, грузинських і європейських спеціальних служб та прикордонних органів: невідкладно відреагуйте на вказану ситуацію!

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що донецькі терористи також їдуть до Європейського союзу під виглядом "українських біженців".

Читайте також:
Полтава
Жадібність і бажання легкої наживи до в'язниці можуть довести. Порушникам нерестової заборони це доводять до відома вже після затримання.
вчора, 08:23
Полтава
В акваторії Кам'янського водосховища правоохоронці впіймали чергового порушника нерестової заборони. Подія сталася неподалік Кременчука.
01 квітня, 20:42
Полтава
Станом на кінець березня в області діє нерестова заборона вилову риби на зимувальних ямах. Правоохоронці здійснюють профілактичні рейди.
22 березня, 08:21
Полтава
За минулу добу в області зареєстровано 22 пожежі, 15 з яких — підпали на відкритій місцевості. Тільки у Кременчуцькому районі — 10 порушень.
11 березня, 20:22
Кримінал
Поки бойовики ЦАХАЛ вигадують байки про нібито виявлені підземні міста терористів ХАМАС, у Нью-Йорку поліція справді має відповідні докази.
10 січня, 20:24
Світ
Carlsberg і Danone прагнули залишити країну, приєднавшись до відтоку європейських і американських компаній.
18.07.2023, 12:35