Між окупованим Мелітополем і Тбілісі здійснюються пасажирські перевезення

ВІЙНА
09 червня, 20:14
Між окупованим Мелітополем і Тбілісі здійснюються пасажирські перевезення
Фото: Google

На тимчасово загарбаній росіянами території Запорізької області ділки налагодили транспортне сполучення з вільним зовнішнім світом.

Про перші автобусні маршрути між непідконтрольним Україні Мелітополем і Тбілісі з Варшавою повідомили місцеві мешканці на головному Telegram-каналі міста.

Організацію пасажирських перевезень поклали на наближеного до кремлівських ґауляйтерів і колаборантів бізнесмена, якого поміж себе вони звуть "Олександр" (справжнє ім'я і прізвище поки невідомі – прим. ред.).

Як вдалося з'ясувати, виїзд із Мелітополя через Сімферополь на Тбілісі та через Ростов-на-Дону і Мінськ на Варшаву здійснюється щоденно, оплата у рублях, доларах і євро, а бронювання місць – за добу без передоплати.

Хотілося б звернутися до вітчизняних, грузинських і європейських спеціальних служб та прикордонних органів: невідкладно відреагуйте на вказану ситуацію!

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що донецькі терористи також їдуть до Європейського союзу під виглядом "українських біженців".

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Правоохоронні органи та спеціальні служби України закривають очі на беззаконня, влаштоване у Дніпрі соратниками Віктора Медведчука.
24 вересня, 09:38
Війна
Широкомасштабне російське вторгнення в Україну і безперервні з 24 лютого 2022 року бойові дії не причина для зупинки торгівлі людьми.
13 квітня, 08:18
Кримінал
Спецслужби України послуговується вибірковою демократією – карають невинних громадян, але ігнорують злочинну діяльність колаборантів.
18 лютого, 12:21
Політика
Всі коронавірусні обмеження, котрі діють в Україні після 28 лютого 2021 року, є поза законом і свідчать про порушення Конституції.
14 січня, 08:24
Політика
Етична рада слуг української Феміди не бажає оприлюднювати імена та прізвища залучених до реформи правосуддя експертів.
01 січня, 10:01
Економіка
Вітчизняна мережа автозаправних комплексів може бути причетна до "відмивання" коштів і ухиляння від оподаткування ЄБРР та МФС.
23.12.2021, 11:58