Російськомовна громада естонської Нарви агресивно ставиться до українців

СВІТ
01 червня, 19:24
Російськомовна громада естонської Нарви агресивно ставиться до українців
Фото: Sova.News

Власники паспортів негромадян Естонської республіки – причина всіх негараздів, адже вони є доволі активною "п'ятою колоною" Кремля.

Свідченням цього є випадок у прикордонній Нарві, де представниця місцевої російськомовної громади накинулася з лайкою на українку, чиї батьки родом із Маріуполя.

Про неприємний інцидент у міському автобусі, що переріс у конфлікт на національному ґрунті, повідомило провідне балтійське видання "Delfi", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, вранці 1 червня 16-річна українка Мілена у розмові з однолітком невдало пожартувала щодо свого забрудненого взуття.

Стороння пасажирка автобуса, орієнтовно віком 35-55 років, почувши український акцент накинулася на підлітків, назвавши "чорномазими хохлами", яким неодмінно варто "валити до свого Маріуполя, знищеного укронацистами".

«Погрози та суцільна лайка від тієї літньої жінки сипалися одна за одною. Довго витримати подібне нам було не в змозі, тож ми з супутником вирішили залишити автобус, не доїхавши до своєї зупинки. Нам не хотілося продовжувати цей конфлікт. А тá жінка, ще навіщось фотографувала нас і погрожувала міліцією. Саме міліцією – не поліцією», – прокоментувала інцидент Мілена.

Водночас подібні випадки у Нарві та інших естонських містах, де компактно проживає російськомовна громада, непоодинокі, адже з її представниками роками працювала кремлівська пропаганда, яку не контролювали євробюрократи.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", після того, як Владімір Путін посів президентське крісло, вся московія стала маніакально шукати по всьому світу уявних "нацистів".

вибір редакції
Читайте також:
Війна
На тлі каскадної руйнації всього фронту загарбники з РФ і їхні маріонетки з бандугруповання "ЛНР" відновили репресії на Луганщині.
вчора, 07:00
Кримінал
Колишній соратник узурпатора Віктора Януковича, а нині державний зрадник Євген Балицький плоть від плоті тих, хто його привів у цей світ.
05 жовтня, 07:00
Історія
Давно відомо: московитська окупація в наших містах виглядає як справжнісінька антиутопія. І смішно, і гидко, і люто...
11 липня, 08:18
Політика
Самовпевнені представники міської влади з обласного центру Закарпаття вирішили рішуче поборотися з патріотичним вуличним мистецтвом.
28 червня, 18:23
Кримінал
В Охтирці правоохоронці натрапили на підпільний сховок із відверто українофобською агітаційно-пропагандистською літературою.
23 червня, 20:27
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Херсонської області агресор намагається здійснити деукраїнізацію системи освіти.
07 червня, 18:00