Міжнародний кримінальний суд планує видати новий ордер на путіна

ВІЙНА
14 червня, 06:01
Міжнародний кримінальний суд планує видати новий ордер на путіна
Фото: The Guardian

Кремлівський бункерний дід має понести відповідальність за скоєні ним та його ордою злочини. Голодомор українців Маріуполя — один із них.

Такі відомості із посиланням на свої джерела у Гаазі оприлюднило британське видання The Guardian. Зазначається, що режим РФ звинуватили у навмисній тактиці голоду цивільного населення Маріуполя у позові до Міжнародного кримінального суду.

Юристи стверджують, що стратегія відмови від надання змореним українцям весною-влітку 2022 року їжі та інших природних послуг під час облоги може бути рівнозначна воєнному злочину. Всю відповідальність у позовній заяві покладають на російського диктатора.

Незалежні правозахисники та українські чиновники підрахували, що під час оточення та захоплення перлини Приазов'я впродовж лютого-травня 2022 року загинуло голодною смертю не менш як 22 тисячі осіб. Скільки померло вже після окупації міста, наразі важко встановити.

Окупований московитами Маріуполь (наші дні)
Окупований московитами Маріуполь (наші дні)

Цілком очевидно, що путін може отримати черговий ордер від гаазьких слуг Феміди. Згідно зі свіжим аналізом, поданим до Міжнародного кримінального суду, Кремль використав 4 фази захоплення Маріуполя, на третій з яких — була навмисна організація голоду, що свідчить про ціль «знищити українське населення за всяку ціну».

Досьє зі звинуваченнями, підготовлене адвокатами незалежної структури «Global Rights Compliance» у співпраці з українським урядом, стверджує, що «Москва мала намір вбити та завдати шкоди великій кількості цивільних осіб, залишаючи їх без води, газу й електрики при температурі нижче за -10°C». Окупанти навмисно діяли у найбільшому місті Приазов'я як нацисти та більшовики.

Раніше Палата представників США ухвалила резолюцію «Про засудження незаконного викрадення дітей з України до РФ». Зокрема, конґресмени вважають російський уряд відповідальним за неправомірне та незаконне викрадення дітей з України, а також провокуванні геноциду шляхом воєнного вторгнення.

Як і годиться медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що замість депортованих у Сибір українців на Запоріжжя завезли чужинців. Не одному Маріуполі окупанти підготували долю знелюдненого міста.

Окупований московитами Маріуполь (наші дні)
Окупований московитами Маріуполь (наші дні)
Читайте також:
Війна
Вчорашній удар по Газі забрав життя щонайменше 90 цивільних. Серед загиблих є діти.
вчора, 09:05
Війна
Андрєя Мєдвєдєва обвинувачують у порушенні законів і звичаїв війни.
11 липня, 17:35
Війна
У відповідь на російську атаку по Україні 8 липня чеські активісти облили посольство московії у Празі червоною рідиною, що імітує кров
09 липня, 16:35
Світ
ООН сколихнув грандіозний скандал через фальсифікації кількості закатованих Ізраїлем палестинців. В епіцентрі подій — Франческа Албанезе.
08 липня, 07:09
Війна
Прокурори МКС вважають, що Шойгу та Герасимов несуть індивідуальну відповідальність за злочини в Україні
25 червня, 15:00
Політика
Санкції спрямовані проти осіб, пов'язаних з угрупованням Tzav 9.
15 червня, 15:00