Замість депортованих у Сибір українців на Запоріжжя завезли чужинців

ВІЙНА
16 квітня, 06:00
Замість депортованих у Сибір українців на Запоріжжя завезли чужинців

Не одному Маріуполі окупанти підготували долю знелюдненого міста. У фокусі Кремля — курортні міста всього Півдня України.

Такі невтішні відомості оприлюднив начальник Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. За його словами, до Приморська окупаційно-терористичний контингент РФ завіз нових гастролерів.

Кремлівський режим змушує наших громадян під страхом фізичної розправи залишати межі міста та їхати далеко на Схід. Натомість на звільнені від українців місця за сприяння воєнного злочинця та державного зрадника Євгена Балицького прибувають відверто декласовані елементи із глибин РФ.

«Окупаційна адміністрація анонсує збільшення кількості етнічних росіян на захопленій території шляхом гастарбайтерів. Вони приїдуть на «стройку вєка» — курорт у Приморську, який мріють побудувати тисячі росіян. Багато із них мріють залишитися у нашому краї. Корінних жителів території навпаки витискають — тортурами й залякуваннями роблять усе, щоб українці виїхали з Запорізької області», — заявив Іван Федоров.

Чиновник додав, що з усіх без виключення окупованих міст і сіл області патріотів України після тортур або знаходять мертвими, або не знаходять зовсім. Своєю чергою, ґауляйтер Балицький радіє темпам зміни етнічного складу населення на підконтрольному Кремлі терені.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати, як у Приазов'ї українців виганяють із власних осель. Найгірша ситуація склалася у чотирьох найбільших містах, де нині панують московити: Маріуполі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку.

Читайте також:
Війна
Зафіксовано прильоти у будівельний гіпермаркет та центральний парк
вчора, 17:35
Світ
Прокурор Міжнародного кримінального суду вимагає видати ордер на арешт Сатаньяху та міністра оборони Ізраїлю Йоава Галанта
21 травня, 11:05
Війна
Як зазначив прокурор, Нетаньягу несе кримінальну відповідальність за воєнні злочини і злочини проти людяності
20 травня, 15:00
Війна
Розвідники дізналися імена російських пілотів, які обстрілюють територію України «Кинджалами». У списку 29 льотчиків.
11 травня, 12:05
Світ
Ізраїль порушує гуманітарне право в Газі та вбиває цивільне населення, зокрема й американською зброєю.
06 травня, 10:03
Світ
Дії режиму Нетаньяху в Газі не відповідають нормам США та міжнародному гуманітарному праву.
30 квітня, 10:50