Мобілізація ухилянтів із депутатськими мандатами неможлива?

ПОЛІТИКА
12 березня, 12:37
Мобілізація ухилянтів із депутатськими мандатами неможлива?
Фото: Телеґраф

Обранець від фракції «Слуга народу» Руслан Горбенко вважає, що всі українці з інвалідністю придатні до війська. Натомість депутати — ні.

Про це парламентар розповів в інтерв'ю вітчизняному виданню «Телеґраф». Зі слів Руслана Горбенка, народні депутати за чинним законодавством не можуть бути мобілізовані, на відміну від деяких груп інвалідності.

«Слуга» олігархів пояснив, що парламентарі «не мають права підписувати контракт ні із Силами Територіальної оборони, ні з якоюсь військовою частиною». Але попри ці незручності ніхто не зупиняє процес озброєння нардепів, чиї елітні домівки насиченні автоматами, рушницями, шаблями та кинджалами.

«Скажу, як є, кількість мобілізованих нардепів не вплине на ситуацію на фронті. Якщо взяти депутатів призовного віку, котрі підлягають мобілізації, то це буде приблизно 180 осіб. Це дві роти. На війну це взагалі не вплине, бо якщо взяти будь-яку військову частину, то мінімальна кількість особового складу — це 5-6 тисяч військових. Ну і скажіть, чи допоможуть ці 180 людей? Думаю що ні», — заявив Горбенко.

Нардепу із каґалу Зеленського-Єрмака-Татарова варто пам'ятати, що прямо зараз на війні гинуть українські вчителі, актори, спортсмени, науковці, митці, поки «слуги» бережуть свої дешеві тушки у теплих кріслах. Так вічно не триватиме!

А проте, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», в Одесі мобілізували хворого на епілепсію українця. Чоловік помер у перший же день служби, навіть не доїхавши до передової.

Читайте також:
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11
Опінії
Чи може держава мститися своїм громадянам? А виявляється, може.
24 квітня, 09:06
Політика
46-й президент США доводить свою професійну непридатність на займаній посаді. Дарма, що його попередник також нічим не кращий.
24 квітня, 08:28