МОН і Мінкульт роблять з України «літературну бурятію»

ПОЛІТИКА
10 серпня, 17:18
МОН і Мінкульт роблять з України «літературну бурятію»
Фото: Facebook

Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".

От я просто навіч бачу за прагненням впхати дітям 20х років XIX-го століття у шкільні програми Булгакова й Ільфа з Петровим – вилізлого з-за гаражів якогось Богом скривдженого райцентру "попаданця".

Уявіть, совєцкого інженєра 1970-х у витягнутих на колінах синіх спортивних штанях, який замолоду діставав вищеназваних авторів "по блату" (або "на макулатуру").

Сучасним дітям ось цé нафталінове опудало вже навіть не дєдушка, а прадєдушка (!).

Але все ще, qrwa, рветься вбрати їх у свої витягнуті на колінах сині спортивні штани, які вперто вважає ознакою культурної людини.

(Дайте хто-небудь старенькому лопатою по голові і закопайте нарешті за тими гаражами, – інакше ці "стариє пєсні о главном" не скінчаться ніколи!).

А взагалі, це лютий фейспалм: ми сьогодні – країна найкращої в світі армії і найпередовіших цифрових технологій – і як же можна дозволяти собі зберігати таку, прости-Боже, немиту-неполоту "літературну бурятію" в МОНі?!

Автор – Оксана Забужко

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Союзник – це не той, хто не любить вашого ворога, зовсім ні. Союзник – це той, хто робить вашого ворога слабшим, іноді разом із вами.
04 жовтня, 18:36
Політика
Чинний і багаторічний прем'єр-міністр Угорщини вірить, що перебуватиме при владі вічно, якщо зробить свою країну російським анклавом.
21 вересня, 07:18
Світ
Роками путінський режим відряджав до окупованих Криму, Донецька і Луганська куплені за валюту іноземні ЗМІ, але з Фінляндії найбільше.
20 липня, 17:56
Політика
Створений на гроші українських платників податків державний телеканал підігрує країні-агресору цілодобовим російськомовним етером.
15 липня, 19:01
Опінії
Ще 20 червня Верховна Рада конституційною більшістю проголосувала 3 надважливі законопроєкти, які забороняють російські музику і книжки.
10 липня, 19:27
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
29 червня, 14:30