МОН і Мінкульт роблять з України «літературну бурятію»

ПОЛІТИКА
10.08.2022, 17:18
МОН і Мінкульт роблять з України «літературну бурятію»
Фото: Facebook

Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".

От я просто навіч бачу за прагненням впхати дітям 20х років XIX-го століття у шкільні програми Булгакова й Ільфа з Петровим – вилізлого з-за гаражів якогось Богом скривдженого райцентру "попаданця".

Уявіть, совєцкого інженєра 1970-х у витягнутих на колінах синіх спортивних штанях, який замолоду діставав вищеназваних авторів "по блату" (або "на макулатуру").

Сучасним дітям ось цé нафталінове опудало вже навіть не дєдушка, а прадєдушка (!).

Але все ще, qrwa, рветься вбрати їх у свої витягнуті на колінах сині спортивні штани, які вперто вважає ознакою культурної людини.

(Дайте хто-небудь старенькому лопатою по голові і закопайте нарешті за тими гаражами, – інакше ці "стариє пєсні о главном" не скінчаться ніколи!).

А взагалі, це лютий фейспалм: ми сьогодні – країна найкращої в світі армії і найпередовіших цифрових технологій – і як же можна дозволяти собі зберігати таку, прости-Боже, немиту-неполоту "літературну бурятію" в МОНі?!

Автор – Оксана Забужко

Читайте також:
Війна
кремль і російські блогери раніше оцінювали постачання Заходом оборонних ракетних комплексів Patriot як серйозну ескалацію
26 січня, 11:15
Війна
Карнаухов додав, що «не треба поспішати, вірність доводять роками відданого служіння батьківщині, хай і новій»
09 січня, 15:08
Війна
«Адмірал Горшков» та нова гіперзвукова суперзброя росії проти Заходу
07 січня, 11:37
Опінії
Чомусь коли православні у Києві святкували Новий рік, то путін із штанців вистрибував, тільки б зіпсувати свято
06 січня, 18:23
Політика
«Ваше життя – нічого не варте». Так росіян перетворюють на добровольців-самогубців, які помруть за химерні мрії кремлівського щура.
05 січня, 07:59
Мистецтво
Цілий народ десятиліттями привчали, що закон – це ніщо, а "поняття" – то є все. У висліді маємо збандючене світосприйняття на росії...
11.12.2022, 06:45