МОН і Мінкульт роблять з України «літературну бурятію»

ПОЛІТИКА
10.08.2022, 17:18
МОН і Мінкульт роблять з України «літературну бурятію»
Фото: Facebook

Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".

От я просто навіч бачу за прагненням впхати дітям 20х років XIX-го століття у шкільні програми Булгакова й Ільфа з Петровим – вилізлого з-за гаражів якогось Богом скривдженого райцентру "попаданця".

Уявіть, совєцкого інженєра 1970-х у витягнутих на колінах синіх спортивних штанях, який замолоду діставав вищеназваних авторів "по блату" (або "на макулатуру").

Сучасним дітям ось цé нафталінове опудало вже навіть не дєдушка, а прадєдушка (!).

Але все ще, qrwa, рветься вбрати їх у свої витягнуті на колінах сині спортивні штани, які вперто вважає ознакою культурної людини.

(Дайте хто-небудь старенькому лопатою по голові і закопайте нарешті за тими гаражами, – інакше ці "стариє пєсні о главном" не скінчаться ніколи!).

А взагалі, це лютий фейспалм: ми сьогодні – країна найкращої в світі армії і найпередовіших цифрових технологій – і як же можна дозволяти собі зберігати таку, прости-Боже, немиту-неполоту "літературну бурятію" в МОНі?!

Автор – Оксана Забужко

Читайте також:
Опінії
У соцмережах нації, яка стікає кров'ю і сотні тисяч її воїнів б'ються на фронті – трендом стає «припиніть війну». Що з цим трендом не так
11 липня, 17:18
Війна
Злочинна діяльність 95-го Кварталу має бути розслідувана
07 травня, 18:29
Політика
Злочини та робота на росію Петрова з Івановим з «Ісландії», після якого СБУ вручить їм підозру в держзраді
06 березня, 17:09
Опінії
Єдине інтерв'ю, яке дав кремлівський диктатор західному журналісту, було з американським соціалістом Волтером Дюранті. Було це у 1929 році.
09 лютого, 07:18
Політика
Мерія міста Модена відкликала дозвіл після звернення української сторони.
09 січня, 16:47
Опінії
Займіть своїх дітей діалогами про серйозні речі. І перестаньте самі подавати поганий приклад.
07.12.2023, 15:33