Морпіхи 36 бригади вчаться з неба виявляти окупантів

ВІЙНА
29.06.2022, 21:45
Морпіхи 36 бригади вчаться з неба виявляти окупантів

У сучасній російсько-українській війні повітряна розвідка – це очі перемоги, особливо, коли треба завдати удару по скупченню ворога.

З метою покращити власні вміння підрозділ аеророзвідки тактичної групи 36 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського провів планові навчання.

Відповідний фотозвіт із місця події оприлюднили на офіційній Facebook-сторінці Військово-Морських Сил Збройних Сил України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що, перебуваючи у прифронтовій ділянці Миколаївської області, морпіхи вивчили та засвоїли технічні характеристики отриманих дронів, які будуть використані для виявлення та знешкодження російських окупантів.

«Важко недооцінити важливість і значущість сучасних засобів аеророзвідки, які б так ефективно впливали на перебіг бойових операцій. Саме вказаний підрозділ 36 окремої бригади морської піхоти зберігає життя своїх побратимів і допомагає оптимально застосовувати техніку на полі бою, з кожним днем наближаючи перемогу. І де б не сховався російський окупант наші розвідники знайдуть його та разом з побратимами продемонструють справжню українську гостинність, відряджаючи "асвабадітєлєй" горіти у пекло», – відзвітували у пресслужбі ВМС ЗСУ.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", українські снайпери-нацгвардійці також вчаться вправно робити смерть ворогам.

Морпіхи 36 бригади вчаться з неба виявляти окупантів_1
Читайте також:
Війна
26 травня до складу Військово-морських сил Збройних Сил України прийняли новий малий артилерійський корабель типу "Гюрза".
26 травня, 16:38
Війна
У нас немає жодного права опускати руки, занепадати духом чи тим паче зарано святкувати завершення війни, яка триває.
02 травня, 19:55
Війна
Провідні західні аналітики переконані у тому, що підрозділи Сил оборони України не мають досвіду для масованої атаки ворога з повітря.
27 березня, 16:52
Війна
Вівцелюбам із бандитсько-терористичного угруповання вірнопідданого путінського піхотинця Рамзана Кафірова "не солодко" на Донбасі.
25 лютого, 17:00
Війна
Столиця з околицями, як і вся Північ України, надійно захищені від потенційного нового нападу окупантів із теренів Білорусі.
09 лютого, 07:58
Війна
Бої на Східному фронті не спиняються ні на мить, українські захисники щільним вогнем зупиняють усе нові й нові російські штурми.
05 лютого, 07:59