Морпіхи 36 бригади вчаться з неба виявляти окупантів

ВІЙНА
29.06.2022, 21:45
Морпіхи 36 бригади вчаться з неба виявляти окупантів

У сучасній російсько-українській війні повітряна розвідка – це очі перемоги, особливо, коли треба завдати удару по скупченню ворога.

З метою покращити власні вміння підрозділ аеророзвідки тактичної групи 36 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського провів планові навчання.

Відповідний фотозвіт із місця події оприлюднили на офіційній Facebook-сторінці Військово-Морських Сил Збройних Сил України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що, перебуваючи у прифронтовій ділянці Миколаївської області, морпіхи вивчили та засвоїли технічні характеристики отриманих дронів, які будуть використані для виявлення та знешкодження російських окупантів.

«Важко недооцінити важливість і значущість сучасних засобів аеророзвідки, які б так ефективно впливали на перебіг бойових операцій. Саме вказаний підрозділ 36 окремої бригади морської піхоти зберігає життя своїх побратимів і допомагає оптимально застосовувати техніку на полі бою, з кожним днем наближаючи перемогу. І де б не сховався російський окупант наші розвідники знайдуть його та разом з побратимами продемонструють справжню українську гостинність, відряджаючи "асвабадітєлєй" горіти у пекло», – відзвітували у пресслужбі ВМС ЗСУ.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", українські снайпери-нацгвардійці також вчаться вправно робити смерть ворогам.

Морпіхи 36 бригади вчаться з неба виявляти окупантів_1
Читайте також:
Опінії
Виконуючи чиєсь політичне замовлення, псевдожурналісти роздувають зраду про відсутність оборонних укріплень. ЗСУ уфортифіковуються!
10 березня, 09:33
Війна
Ті, хто вимагає від України припинити опір і сісти за стіл перемовин з росією, мусять замовкнути. Ціна миру для нас рівнозначна смерті.
12.11.2023, 12:54
Опінії
Нині ми потребуємо національної згуртованості більше, ніж колись. Україна потребує для фронту своїх захисників!
30.10.2023, 21:21
Війна
Валерій Залужний у вівторок ввечері оприлюднив відео запуску ракет ATACMS.
18.10.2023, 06:35
Війна
На Східному фронті понад 9 років вирує пекло війни, наші захисники дають гідну відсіч загарбникам. Днями спалили 2 танкові роти ворога.
07.10.2023, 21:45
Блоги
Фронтова військова частина під час війни судиться з правоохоронцями та намагається в судовому порядку примусити їх виконувати свою роботу
16.09.2023, 12:35