Морпіхи 36 бригади вчаться з неба виявляти окупантів

ВІЙНА
29.06.2022, 21:45
Морпіхи 36 бригади вчаться з неба виявляти окупантів

У сучасній російсько-українській війні повітряна розвідка – це очі перемоги, особливо, коли треба завдати удару по скупченню ворога.

З метою покращити власні вміння підрозділ аеророзвідки тактичної групи 36 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського провів планові навчання.

Відповідний фотозвіт із місця події оприлюднили на офіційній Facebook-сторінці Військово-Морських Сил Збройних Сил України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що, перебуваючи у прифронтовій ділянці Миколаївської області, морпіхи вивчили та засвоїли технічні характеристики отриманих дронів, які будуть використані для виявлення та знешкодження російських окупантів.

«Важко недооцінити важливість і значущість сучасних засобів аеророзвідки, які б так ефективно впливали на перебіг бойових операцій. Саме вказаний підрозділ 36 окремої бригади морської піхоти зберігає життя своїх побратимів і допомагає оптимально застосовувати техніку на полі бою, з кожним днем наближаючи перемогу. І де б не сховався російський окупант наші розвідники знайдуть його та разом з побратимами продемонструють справжню українську гостинність, відряджаючи "асвабадітєлєй" горіти у пекло», – відзвітували у пресслужбі ВМС ЗСУ.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", українські снайпери-нацгвардійці також вчаться вправно робити смерть ворогам.

Морпіхи 36 бригади вчаться з неба виявляти окупантів_1
Читайте також:
Війна
Бої на Східному фронті не спиняються ні на мить, українські захисники щільним вогнем зупиняють усе нові й нові російські штурми.
07:59
Війна
Грізний, вогненний, сталевий молот Перемоги загартовується у руках незламних українських захисників на широкому просторі Східного фронту.
02 лютого, 20:26
Війна
У Збройних силах України з 1 лютого частково змінюють механізм нарахування грошового забезпечення.
31 січня, 18:00
Війна
Поки на Банковій тилові щури хочуть замінити голову найсхіднішого регіону, наші захисники щодня наближають Перемогу над окупантами.
31 січня, 08:32
Війна
Перемога любить старанну підготовку – принцип, який із перших днів широкомасштабної війни дотримуються наші незламні захисники на Сході.
29 січня, 08:12
Опінії
Міноборони на зиму не забезпечили військових термохімічними або електричними грілками для рук та для ніг.
12 січня, 11:35