Морпіхи 36 бригади вчаться з неба виявляти окупантів

ВІЙНА
29 червня, 21:45
Морпіхи 36 бригади вчаться з неба виявляти окупантів

У сучасній російсько-українській війні повітряна розвідка – це очі перемоги, особливо, коли треба завдати удару по скупченню ворога.

З метою покращити власні вміння підрозділ аеророзвідки тактичної групи 36 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського провів планові навчання.

Відповідний фотозвіт із місця події оприлюднили на офіційній Facebook-сторінці Військово-Морських Сил Збройних Сил України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що, перебуваючи у прифронтовій ділянці Миколаївської області, морпіхи вивчили та засвоїли технічні характеристики отриманих дронів, які будуть використані для виявлення та знешкодження російських окупантів.

«Важко недооцінити важливість і значущість сучасних засобів аеророзвідки, які б так ефективно впливали на перебіг бойових операцій. Саме вказаний підрозділ 36 окремої бригади морської піхоти зберігає життя своїх побратимів і допомагає оптимально застосовувати техніку на полі бою, з кожним днем наближаючи перемогу. І де б не сховався російський окупант наші розвідники знайдуть його та разом з побратимами продемонструють справжню українську гостинність, відряджаючи "асвабадітєлєй" горіти у пекло», – відзвітували у пресслужбі ВМС ЗСУ.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", українські снайпери-нацгвардійці також вчаться вправно робити смерть ворогам.

Морпіхи 36 бригади вчаться з неба виявляти окупантів_1
Читайте також:
Війна
Парамедики на фронті творять дива: рятують поранених захисників, підтримують воїнів в останні хвилини життя, але лишаються непомітними.
13 серпня, 18:23
Війна
Без пауз, без вихідних, але завжди уважні, зосереджені, пильні та у всеозброєнні, бо професіонали своєї невтомної справи.
13 серпня, 17:12
Війна
Білоруським сусідам тепер слід кілька разів поміркувати над тим, чи вартує їхнє вторгнення десятки тисяч смертей власних солдатів-окупантів.
06 липня, 21:14
Війна
Один із загартованих у боях із російськими окупантами фронтовий підрозділ закарпатських штурмовиків змінив підпорядкування.
14 червня, 17:09
Війна
Танкісти ЗСУ почали використовувати іноземну зброю для прикриття з повітря
30 травня, 15:29
Війна
Бійці 80 ОДШБ успішно приземлили Су-25 за допомогою ПЗРК «Ігла»
22 травня, 15:17