Українські нацгвардійці вчаться вправно робити смерть ворогам

ВІЙНА
26 червня, 18:00
Українські нацгвардійці вчаться вправно робити смерть ворогам

На одному з військових полігонів Міністерства внутрішніх справ України посилено тренують майбутніх фронтових снайперів.

Відповідний фотозвіт оприлюднили на офіційній Facebook-сторінці Національної гвардії, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що тижневий вишкіл загону снайперів провели на базі Північного оперативно-територіальне об'єднання задля вдосконалення їхньої майстерності.

«Гвардійці покращили свої навички з високоточної стрільби на практичних заняттях. Адже всім відомо, що на полі бою снайпер – ключова фігура. Він забезпечує підтримку піхоти високоточним вогнем на великі дистанції по вогневих позиціях противника, захищає фланги, здійснює спостереження за ворогом і бере участь і контратаках. Потрібно мати залізні нерви та бути дуже дисциплінованим аби стати гарним снайпером», – прокоментували військові навчання у пресслужбі Нацгвардії.

Водночас уточнюється, що всі учасники вишколу засвоїли технічні характеристики сучасних снайперських гвинтівок і обладнання, відпрацьовували техніку стрільби й правила маскування, а також практично тренувалися налагоджувати зв'язок по радіостанції та пізнавали методику виявлення ворога.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що добровольці Миколаївщини опановують тактику потенційних дій у глибокому тилу російських окупаційно-терористичних загарбників.

Українські нацгвардійці вчаться вправно робити смерть ворогам_1
Читайте також:
Війна
Добровольці Миколаївщини опановують тактику потенційних дій у глибокому тилу російських окупаційно-терористичних загарбників.
20 червня, 07:56
Війна
Поки на Сході та Півдні українські захисники успішно стримують навалу російських окупантів, на Заході готують свіжі сили для ротації.
09 червня, 07:56
Війна
В очікуванні ймовірного нападу сил агресора з білоруської території, наші захисники на Заході України продовжують зміцнювати кордон.
17:01
Війна
На Херсонщині лягли відпочити електроопори, які ведуть від Каховки до межі з Кримом
16:25
Війна
Окупанти, ймовірно, втратили сім літаків
13:55
Війна
Також Україна отримає значну кількість ракет для РСЗВ
10:13