Морпіхи ЗСУ відбили атаку окупантів на Донеччині

ВІЙНА
16.04.2022, 10:25
Морпіхи ЗСУ відбили атаку окупантів на Донеччині

Було захоплено ворожу техніку та 6 полонених

За словами морпіхів, ворог спробував здійснити прорив на одному з напрямків на Донеччині. Але невдачі чекали загарбників ще на початку «героїчного походу».

Противник через брід пройшов річку й одразу почав втрачати техніку, підірвалось 4-5 одиниць бронетехніки, бо, звісно, на них там чекали. Далі полями вони пішли у напрямку найближчого населеного пункту. Під час їхнього руху наш підрозділ завдав вогневого ураження. По факту – знищили дві БМП-3 і один БТР-82А.

Морпіхи ЗСУ відбили атаку окупантів на Донеччині_1
Морпіхи ЗСУ відбили атаку окупантів на Донеччині_3
Морпіхи ЗСУ відбили атаку окупантів на Донеччині_5

В результаті бою з окупантами на Донеччині було захоплено цілими та трохи ушкодженими шістнадцять БМП і п’ять БТР-82А.

На даний час частина цієї техніки вже робить смерть окупантам. Решта, після невеликого ремонту, теж поповнить парк бронетехніки морпіхів.

Під час зачистки населеного пункту, морпіхи обійшли усі житлові будинки у пошуку тих, «когонебрасають». Як результат, знайшли шістьох окупантів, що героїчно ховались в одному підвалі, звідки їх дістали та передали відповідним структурам.

Читайте також:
Війна
Порт у місті Туапсе, що у Краснодарському краї рф, призупинив експорт пального, а місцевий нафтопереробний завод зупинив роботу.
08:30
Війна
Військово-Морські Сили Збройних Сил України уразили елітний спецпідрозділ ворога, який знаходився на буровій установці «Сиваш».
03 листопада, 16:05
Війна
Сили оборони атакували черговий російський НПЗ та низку об'єктів логістки окупаційної армії
03 листопада, 12:23
Війна
Бійці Головного управління розвідки Міноборони вивели з ладу російський нафтопровід «Кольцевой».
01 листопада, 11:41
Історія
1 листопада 1918 українські воїни взяли владу на Галичині. У Львові урочисто проголошено створення Західноукраїнської Народної Республіки.
01 листопада, 06:15
Війна
Уночі проти 29 жовтня ударні безпілотники Служби безпеки атакували російські оьєкти в окупованому Криму.
29 жовтня, 11:10