Московитські окупанти показово розстріляли українського патріота на Луганщині

ВІЙНА
13.03.2022, 20:01
Московитські окупанти показово розстріляли українського патріота на Луганщині

На околиці міста Сєвєродонецьк рашистські загарбники вбили підприємця, волонтера і незламного українця Олександра Кононова.

Про загибель чоловіка повідомив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як стверджує чиновник, Олександра Кононова позбавили життя у власному будинку, який знаходиться у селі Борівське неподалік Сєвєродонецька.

Своєю чергою, друзі та знайомі волонтера у соціальних мережах стверджують, що вказаний злочин здійснили орки з лав терористичного угруповання "ЛНР".

«Не знаю як сказати, але нашого Сані більше немає. Пережити окупацію, полон, нове вторгнення і бути застреленим у власному будинку просто у візочку. Тварі! Спи, братику. Ти дуже крутий. Ти справжній Українець Донбасу. Мордор маст дай», – написав журналіст Руслан Горовий.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що путінські пілоти-дітовбивці визнали: їхня ціль – цивільні українці.

Читайте також:
Кримінал
Адвокат сім’ї Романа Сопіна, якого вбили у приміщенні розподільчого пункту після мобілізації, надав висновок судово-медичної експертизи.
вчора, 14:41
Кримінал
Адвокат сім’ї Романа Сопіна, який помер у приміщенні розподільчого пункту, Олександр Протас сумнівається в офіційній версії подій.
25 жовтня, 08:05
Кримінал
Поліція Києва відкрила кримінальне провадження за статтею «убивство».
24 жовтня, 12:36
Кримінал
У федеральному обвинувальному висновку йдеться, що Браун навмисно вбив Ірину Заруцьку.
24 жовтня, 09:55
Кримінал
Співробітника УДО Косова засудили до довічного позбавлення волі.
22 вересня, 16:06
Позиція
У Львові 30 серпня вбили Андрія Парубія — колишнього голову Верховної Ради України.
30 серпня, 13:20