Московитські окупанти знищують 350-річні дерева в Криму

ВІЙНА
05 січня, 20:11
Московитські окупанти знищують 350-річні дерева в Криму

У Фороському парку в окупованому Криму знищують 350-річні дерева

У тимчасово окупованому Криму продовжується знищення реліктових дерев, вік яких оцінюється у 350 років.

Про це у Фейсбуці повідомляє спільнота «Фороський парк».

«Сьогодні у Фороському парку-пам'ятнику садово-паркового мистецтва ось так: наприкінці грудня вкотре знищено реліктове червонокнижне дерево – тис ягідний. Товщина стовбура – 50 см, фахівці оцінили вік у 300–350 років», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у парку «стрічками відмічено ще кілька дерев, які, ймовірно, планується знищити найближчим часом».

За даними спільноти «Фороський парк», у Криму з певного часу широко поширеної реліктової рослини тис ягідний залишилося не більше 3-4 тисяч дерев.

Фороський парк – це ландшафтний парк у селищі міського типу Форос. Заснований у 1834 році. Площа – 70 гектарів, з яких 30 засіяні культурними насадженнями, а 40 – лісопаркова зона. Вважається пам'ятником садово-паркової архітектури.

Московитські окупанти почали там вирубування рідкісних дерев та забудову. Зокрема, у січні у Фороському парку розпочалося будівництво дитячого табору.

Загалом, за даними активістів, у заповідній зоні мають намір побудувати 90 об'єктів, включно з 2 готельними корпусами, 11 гостьовими віллами, яхт-клубом, дайвінг-центром, багаторівневим паркінгом, трьома гуртожитками, спорткомплексом із льодовою ковзанкою тощо.

Прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя відкрила кримінальне провадження через забудову окупаційною адміністрацією Фороського ландшафтного парку в Криму. Дії окупаційної адміністрації були кваліфіковані як порушення законів та звичаїв війни (стаття 438 Кримінального кодексу України).

Читайте також:
Війна
На тлі невдач окупантів на Харківщині командування армії агресора змінило основний напрямок, тепер це – Лисичанськ і Сєверодонецьк.
13 травня, 19:23
Кримінал
Необільшовицька практика випаленої землі, здійснювана сьогодні московитами на Півдні України, набула загрозливих масштабів.
08 травня, 08:12
Кримінал
Як кажуть у народі, не зерном єдиним прагнуть розжитися російські необільшовики на тимчасово окупованій ними території України.
05 травня, 21:34
Політика
Дегенерати, котрі щільно оточили хворого бункерного щура з усіх боків, – одна з численних бід російської федерації. А їх – леґіон!
30 квітня, 09:21
Історія
Одвічний цивілізаційний та екзистенційний ворог України – московія – продовжує здійснювати наругу над нашою історичною спадщиною.
25 квітня, 20:37
Війна
На тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники та колаборанти активізували підготовку до "референдуму".
21 квітня, 07:01