Московія може атакувати підводні кабелі Європи та США, - НАТО

СВІТ
04 травня, 12:05
Московія може атакувати підводні кабелі Європи та США, - НАТО

Московія активно займається картографуванням критичної інфраструктури союзників як на суші, так і на морському дн

росія складає карту найважливіших підводних систем інфраструктури Європи та США в Атлантичному океані, Балтійському та Північному морях. Це робиться для можливої атаки.

Про це заявив помічник генерального секретаря НАТО з розвідки та безпеки Девід Каттлер, повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон".

З його слів, рф може націлитись на підводні кабелі та критично важливі об'єкти інфраструктури Заходу. Москва хоче отримати важелі тиску на ті країни, які постачають Україні зброю.

"росія активно займається картографуванням критичної інфраструктури союзників як на суші, так і на морському дні, ці зусилля підтримуються російськими військовими та цивільними розвідувальними службами", - сказав Каттлер.

На такі підводні кабелі припадає 95% інтернет-комунікацій. Також через них щодня проходять фінансові транзакції на суму близько 10 трлн доларів.

Каттлер також вказав на військову стратегію росії, яка передбачає швидке знищення життєво важливої інфраструктури на ранніх стадіях конфлікту.

Цю тактику ЗС рф намагаються застосувати в Україні. З його слів, зусилля Москви частково очолюються програмою підводної розвідки Міністерства нападу рф.

За словами Каттлера, хоча Китай також виявляє активність в Атлантиці, він більше зацікавлений у покупці інфраструктури, ніж у тестуванні вразливостей.

Читайте також:
Війна
Літаки відправляють для посилення місій НАТО з охорони повітряного простору.
09 вересня, 09:15
Економіка
Американська національна безпека виявилася важливішою за будь-який ґешефт і торгові зв'язки із комуністичним режимом Китаю.
28 серпня, 17:53
Світ
Щорічний саміт лідерів п'ятьох найбільших країн "другого світу" відбувається у Південній Африці без присутності російського бункерного діда.
23 серпня, 20:31
Світ
Тодор Тагарев: «росія постійно провокує НАТО, зокрема розширюючи зону свого контролю»
19 серпня, 07:25
Війна
Розвідка США внесла московію до «чорного списку»
15 серпня, 11:02
Політика
Коли РФ повторюватиме на собі дезінтеграційну практику СССР, вона навіть не думатиме питати про це дозволу Заходу.
13 серпня, 18:14