Московський Кремль – покровитель Будапешта

Опінії
08.09.2022, 08:18
Московський Кремль – покровитель Будапешта
Фото: Facebook

Будь-що, що накаже путінський режим, покірні орбанівські виконавці зроблять без заперечення. Особливо це стосується українського питання.

заступниця міністра закордонних справ України (2014-2019)

Якщо вам здається, що Україна перемогла в інформаційній війні проти росії – мушу вас розчарувати. Період захоплення українською мужністю та шоку від жорстокості росії завершується.

Цинічна пропаганда про те, що "свій теплий светр ближчий до тіла" піднімає голову в Європі. Найбільш яскравий приклад – Угорщина, звісно.

Поки Україна захищається ціною життів військових та цивільних, Віктор Орбан цинічно торгується на крові. 6 вересня, наприклад, заявив, що дозволить відновити санкції лише якщо їх знімуть з трьох російських олігархів: Усманова, Авена та Рашнікова.

Від такого хамства навіть досвідчені дипломати були в шоці, але довелося "домовлятися", щоб уникнути сорому. Орбану ж все одно – одного разу він зміг вивести з-під санкцій патріарха Кірілла, може і цих бандитів вдасться.

А не вдасться – ще щось відірве собі в ЄС. Спеціальні умови на газ або кошти фонду розвитку – можливості, які дає вето на рішення ЄС, величезні.

Боротися з цим можливо лише спільно і постійно. Поодинокі акції та звинувачення, як ми бачимо, не ефективні, але це не означає, що нічого не треба робити.

Навпаки, нам потрібно знайти ключ до серця угорців, які досі пам'ятають та рефлексують з приводу Тріанонського договору. За ним Угорщину змусили погодитися на втрату майже трьох чвертей території, відмовитися від авіації і флоту та скоротити армію.

Отже, знайти точки дотику можливо, бо угорці це не лише Орбан та його посіпаки, головне це не припиняти комунікацію та нагадувати, як болісно втрачати людські життя, території та про те, що сьогодні на кону стоїть майбутнє всієї Європи. Ми маємо бути на кожній публічній акції, сперечатися з кожним експертом та журналістом, демонструвати можливості, які Україна пропонує Європі після перемоги.

Ми маємо подвоїти дипломатичні та інформаційні зусилля. Не істерити – розповідати і переконувати, але аргументовувати, шукати партнерів та союзників.

Європейська інтеграція буде непростою, щоби вона завершилась успішно про неї має дбати кожен СЕО, кожен міністр та кожен нардеп. Контрнаступ на пропаганду потрібен в Європі вже зараз.

Читайте також:
Війна
Той, у кого сусідом є дикунська і варварська держава-агресор, просто мусить завжди бути готовим до відсічі. Si vis pacem para bellum!
08 грудня, 07:01
Світ
Сіоністський режим Ізраїля ставить під загрозу безпеку цілого регіону. Все це — заради політичних амбіцій банди релігійних фанатиків.
07 грудня, 07:09
Світ
Захід довгі роки претендував на моральне лідерство у світі. Основою цієї претензії були зовсім не військові технології та потужна економіка.
06 грудня, 19:52
Економіка
Спровоковані російською агентурою польські перевізники та фермери підривають колективну безпеку Європи. Тепер на сполох забили німці.
01 грудня, 10:53
Світ
На 84-ті роковини вторгнення СССР фіни тимчасово закрили всі контрольно-пропускні пункти. Росіянам доведеться штурмувати болота й ліси.
29 листопада, 20:11
Опінії
Підлеглі російського міністра-оленяра навчилися на власних помилках. Тепер вони підключили космічну техніку з метою ескалації конфлікту.
28 листопада, 12:24