Московський Кремль – покровитель Будапешта

Опінії
08 вересня, 08:18
Московський Кремль – покровитель Будапешта
Фото: Facebook

Будь-що, що накаже путінський режим, покірні орбанівські виконавці зроблять без заперечення. Особливо це стосується українського питання.

заступниця міністра закордонних справ України (2014-2019)

Якщо вам здається, що Україна перемогла в інформаційній війні проти росії – мушу вас розчарувати. Період захоплення українською мужністю та шоку від жорстокості росії завершується.

Цинічна пропаганда про те, що "свій теплий светр ближчий до тіла" піднімає голову в Європі. Найбільш яскравий приклад – Угорщина, звісно.

Поки Україна захищається ціною життів військових та цивільних, Віктор Орбан цинічно торгується на крові. 6 вересня, наприклад, заявив, що дозволить відновити санкції лише якщо їх знімуть з трьох російських олігархів: Усманова, Авена та Рашнікова.

Від такого хамства навіть досвідчені дипломати були в шоці, але довелося "домовлятися", щоб уникнути сорому. Орбану ж все одно – одного разу він зміг вивести з-під санкцій патріарха Кірілла, може і цих бандитів вдасться.

А не вдасться – ще щось відірве собі в ЄС. Спеціальні умови на газ або кошти фонду розвитку – можливості, які дає вето на рішення ЄС, величезні.

Боротися з цим можливо лише спільно і постійно. Поодинокі акції та звинувачення, як ми бачимо, не ефективні, але це не означає, що нічого не треба робити.

Навпаки, нам потрібно знайти ключ до серця угорців, які досі пам'ятають та рефлексують з приводу Тріанонського договору. За ним Угорщину змусили погодитися на втрату майже трьох чвертей території, відмовитися від авіації і флоту та скоротити армію.

Отже, знайти точки дотику можливо, бо угорці це не лише Орбан та його посіпаки, головне це не припиняти комунікацію та нагадувати, як болісно втрачати людські життя, території та про те, що сьогодні на кону стоїть майбутнє всієї Європи. Ми маємо бути на кожній публічній акції, сперечатися з кожним експертом та журналістом, демонструвати можливості, які Україна пропонує Європі після перемоги.

Ми маємо подвоїти дипломатичні та інформаційні зусилля. Не істерити – розповідати і переконувати, але аргументовувати, шукати партнерів та союзників.

Європейська інтеграція буде непростою, щоби вона завершилась успішно про неї має дбати кожен СЕО, кожен міністр та кожен нардеп. Контрнаступ на пропаганду потрібен в Європі вже зараз.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Політика
Американський уряд переконав Польщу не надсилати нам такі потрібні для повітряної оборони винищувачі МиГ-29, бо домовився з КНР.
вчора, 19:23
Економіка
Бункерний щур Владімір Путін благає одного з досі не підсанкційних російських олігархів Дмітрія Мазєпіна допомогти запустити трубу.
23 листопада, 17:48
Політика
Американський уряд міг би надати Збройним Силам України достатньо зброї, щоби розгромити окупантів до зими. Проте цього не сталося.
22 листопада, 19:23
Політика
Як відомо, у тілі російського ліберала ховається імперський шовініст, але найнебезпечніші з них ті, хто паразитує на темі корінних народів.
20 листопада, 17:00
Війна
За словами Матеуша Моравецького, війна в Україні становить реальну загрозу і для Польщі
19 листопада, 15:38
Політика
В якийсь момент Індія і КНР будуть втягнуті у російську агресію проти України, і в цій війні вони будуть не на боці цивілізованого світу.
18 листопада, 20:27