Москва зібрала угруповання в 50 тис. корейців та росіян у Курській області

ВІЙНА
12.11.2024, 09:25
Москва зібрала угруповання в 50 тис. корейців та росіян у Курській області

росія зосередила ці сили без необхідності виводити солдатів зі сходу України — її головного пріоритету на полі бою

50 000 російських та корейських солдатів зосереджуються перед атакою в Курській області, повідомляють джерела New York Times.

У новій оцінці розвідки США робиться висновок про те, що росія зосередила сили без необхідності виводити солдатів зі сходу України — її головного пріоритету на полі бою, — що дозволяє Кремлю чинити тиск на кількох фронтах одночасно.

Російські війська відвойовують частину території, захопленої Україною у Курську цього року. Вони атакували українські позиції ракетними ударами та артилерійським вогнем, але вони ще не розпочали там великомасштабного наступу.

Українські офіційні особи заявляють, що очікують на подібну атаку за участю північнокорейських військ найближчими днями.

Нині північнокорейці тренуються з російськими військами у віддаленій від бойових дій частині Курської області.

Російсько-корейський наступ наближається, коли обраний президент США Дональд Трамп готується знову вступити на посаду із заявленою метою якнайшвидшого припинення війни.

Трамп мало що сказав про те, як він збирається врегулювати конфлікт, але обраний віцепрезидент Джей Ді Венс виклав план, який би дозволив росії зберегти захоплену нею територію в Україні.

Деякі представники збройних сил та розвідки США стали песимістичнішими щодо спільних перспектив України, зазначаючи, що росія неухильно зміцнює позиції як на Курській дузі, так і на сході України.

Офіційні особи кажуть, що невдачі частково є результатом нездатності України вирішити проблему критичної нестачі військовослужбовців.

Американські офіційні особи вважають, що вибити українські війська буде важко, і що російські та корейські сили, ймовірно, зазнають тяжких втрат, аналогічних тим, які росія зазнала на сході України.

Американські та британські військові аналітики оцінюють поточну кількість загиблих та поранених російських окупантів у середньому більш ніж у 1200 осіб на день.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Станом на п’ятницю, 29 серпня, російська окупаційна армія просунулася поблизу трьох населених пунктів на території Донецької області.
29 серпня, 14:56
Війна
Росіяни просуваються дедалі швидше, зменшуючи втрати.
21 серпня, 14:02
Війна
російський диктатор володимир путін хоче, щоб президент США Дональд Трамп забезпечив йому те, чого не може домогтися його армія.
19 серпня, 21:41
Війна
За даними Пентагону, українські війська в Покровську можуть опинитися під загрозою оточення.
13 серпня, 16:15
Війна
Історія повторюється: 2018–2022 і знову 2024. Україна ризикує знову втрачати сотні кілометрів на добу, як у 2022-му.
12 серпня, 10:05
Війна
Війська рф в липні могли захопити близько 500-550 кв. км української території. Такий самий обсяг територій росіяни окупували і в червні.
09 серпня, 15:14