Москва звинуватила Захід в «ментальній війні», пригрозивши екстрасенсами та суверенним інтернетом

ВІЙНА
26 березня, 17:10
Москва звинуватила Захід в «ментальній війні», пригрозивши екстрасенсами та суверенним інтернетом

Марення путіна

Країни Заходу під керівництвом США розв'язали та ведуть проти росії новий тип війни - «ментальну», заявили в російській військовій банді «міноборони РФ».

«Якщо в класичних війнах метою є знищення живої сили противника, в сучасних кібервійнах - знищення інфраструктури супротивника, то метою нової війни є знищення самосвідомості, зміна ментальної - цивілізаційної - основи суспільства противника. Я б назвав цей тип війни ментальним », - заявив в інтерв'ю журналу «Арсенал Вітчизни» радник Шойгу, якийсь Андрій Ільницький.

За його словами, західні країни уникають прямої військової конфронтації з росією, оскільки та здатна завдати їм неприйнятних збитків ядерною зброєю і сучасною армією,  ймовірність такого конфлікту виключена на найближчі десять років. Тому війна перемістилася «в ментальне поле», що може бути куди небезпечніше реальних бойових дій.

Якщо живу силу та інфраструктуру можна відновити, то «хід еволюції свідомості повернути назад неможливо, тим більше що наслідки цієї «ментальної війни» проявляються не відразу, а тільки як мінімум через покоління, коли зробити щось буде просто неможливо», цитують Ільницького РІА Новини.

Щоб протидіяти «ментальній війні», на його думку, в першу чергу потрібні «суверенізація інтернету» і кадри по «інформаційній протидії».

Ці кадри для силової та громадянської сфер повинні «перезавантажити молодіжну політику і відновити активний діалог з консервативною більшістю - опорним електоратом чинної влади», оголосив радник Шойгу.

Тема «битви екстрасенсів» не нова для міноборони росії. У 2019 році якийсь полковник Микола Поросков розповів про сатанинські практики в російській армії в лютневому номері «Армійського збірника», щомісячного журналу міністерства оборони Росії, який публікує статті дослідного і дискусійного характеру.

За його словами, ще в середині 80-х років радянські військові розробили концепцію т.зв. «метаконтакту», яка з того часу активно використовувалася в умовах бойових дій в Чечні.

За твердженням полковника, володіючий «технологією метаконтакту» може вести невербальний допит. Він нібито «наскрізь» бачить взятого у полон солдата супротивника: що це за людина, які у нього слабкі та сильні сторони, чи піде він на вербування. А правдивість допиту «практично стовідсоткова». Від нього неможливо «відкрутитися».

Полковник Поросков розповідає, що спочатку метод був випробуваний на дельфінів, яким в кінцевому підсумку «вдалося нав'язати волю російських солдатів». Але амбіції їх простягалися набагато далі.

Більш того, стверджує Поросков, метод виявився придатним для впливу на людей, і навіть на техніку. Якщо вірити маренням полковнику, зусиллям думки можна, наприклад, «пошкоджувати комп'ютерні програми, спалювати кристали в генераторах, підслуховувати розмову або пошкоджувати теле- і радіопередачі, комунікації».

Поросков стверджує, що навчені фахівці можуть «прочитати документ, що лежить в сейфі, навіть якщо він  іноземною мовою, якою вони не володіють; визначити осіб, що входять до терористичної мережі; виявити потенційних кандидатів в терористичні угруповання».

Через 2 місяці після виходу даного матеріалу сайт РБК опублікував витяги зі статті. Лише після цього вибухнув скандал та міністерством оборони росії було ініційовано «розслідування». Головний редактор «Армійського збірника» зняв з себе відповідальність за статтю, заявивши, що «викладена в ній інформація не відповідає офіційній позиції збройних сил росії».

Однак, це не завадило йому дозволити полковнику Пороскову продовжувати публікувати статті про «війни майбутнього», в яких він виступає з твердженням, що США ще з 50-х років минулого століття проводять експерименти з метеорологічною зброєю і тепер «можуть управляти кліматом» (тільки ось американці чомусь ніяк не можуть впоратися з торнадо, ураганами, сніговими бурями, пожежами та повенями, які регулярно відбуваються в США).

Вкажемо у зв'язку з цим, що сатанинські практики вже давно використовуються Кремлем. Так при Єльцині діяв спеціальний комітет, який очолював генерал КДБ Рогозін, який займався чаклунством.

За Брежнєва в Кремль були вхожі різного роду екстрасенси, найбільш відомою з них була в ті часи Джуна.

Ще за часів Радянського союзу було створено НДІ «Прогноз», так звана «закрита установа», куратором якої було 8-ме Головне управління КДБ СРСР.

Через кілька років після приходу до влади Путіна (приблизно у 2005-2006 роках) цю організацію став опікати Сечін, тодішній заступник глави адміністрації кремля.

Цей «інститут» знаходився на території головних медичних установ Петербурга, таких, як, наприклад, Військово-медична академія росії.

Саме в цьому НДІ почав свою діяльність відомий фахівець з вивчення і застосування сатанинських (або як заведено називати по сучасному - окультних) практик в політичній сфері генерал Георгій Рогозін.

З розвалом СРСР подібні програми були на час припинені. У перші роки після розвалу союзу Рогозін працював в службі безпеки при Єльцині, де активно використовував свої знання сатанізму-окультизму, широко застосовуючи їх на практиці.

З приходом в Кремль Путіна закриті після розвалу СРСР сатанинські програми повною мірою були затребувані знову. Путін призначив опікати окультні пошуки одного зі своїх найбільш довірених осіб Сечіна, який захоплюється окультизмом ще з часів своєї роботи резидентом КДБ СРСР в Африці.

У 2000-х роках путінська команда магів і чарівників, гіпнотизерів і астрологів базувалася в Пітері. Судячи з усього, цей центр сатанинських досліджень продовжує активно діяти до цього часу.

В останні місяці в пресі та в мережі активно обговорюється тема окультних практик, які регулярно проводить путін і його оточення. Сатанинські ритуали, зустрічі з шаманами, різного роду старцями й «провидцями» не єдині варіанти, за допомогою яких путін хоче бути успішним, перемогти ворогів і навіть уникнути смерті.

Кремлівський ватажок не забув і про науку. На цей напрям він кинув свою дочку і мільярди доларів, сподіваючись, що генетики знайдуть  чарівну таблетку від смерті та еліксир вічної молодості.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Генпрокуратура визнала дисертацію нового кандидата наук такою, що варта впровадження
29 квітня, 18:00
Як діти, їй-богу...
22 квітня, 10:45
"Велюровий слуга" Микола Тищенко знову опинився у центрі суспільної уваги. На цей раз через гучну вечірку у київському готелі "Fairmont".
21 квітня, 09:48
Верховна Рада «протягла» норму, яка дозволяє Ользі Совгирі стати суддею КСУ, не втрачаючи депутатського мандата
16 квітня, 12:05
Гантер Байден, відомий участю у корумпованих схемах компанії "Burisma", не зміг приховати від чужих очей своє справжнє життя.
15 квітня, 12:47