«Можна зустріти озброєну мавпу з відчуттям безкарності» – соцмережі відреагували на повернення пістолета Пашинському

ПОЛТАВА
22.09.2017, 07:32
«Можна зустріти озброєну мавпу з відчуттям безкарності» – соцмережі відреагували на повернення пістолета Пашинському

«Генеральная прокуратура вернула депутату из Народного Фронта Сергею Пашинскому пистолет, из которого он в новогоднюю ночь прострелил ногу безоружному человеку.

В связи с этим, всем украинцам необходимо быть предельно осторожными, так как в любой момент на улице можно встретить агрессивную вооруженную обезьяну, которая ощущает собственную безнаказанность и поэтому может совершить все что угодно» – написав блогер Олександр Волков у своєму Facebook.

Так Волков відреагував на рішення Генеральної прокуратури України повернути депутату Верховної Ради Сергію Пашинському вилучений пістолет, із якого він стріляв у В'ячеслава Хімікуса. Зброю Пашинському повернули у зв'язку з тим, що кримінальне провадження проти нього закрили 26 липня.

Нагадаємо, 31 грудня 2016 в лісі біля одного з сіл Васильківського району Київської області стався конфлікт між Пашинським та місцевим жителем В’ячеславом Хімікусом. В ході конфлікту Пашинський вистрелив Хімікусу в ногу з пістолета. Хімікус вдарив Пашинського пляшкою по голові.

Невдовзі після стрілянини Пашинський заявив, що хоче легалізувати вільний обіг вогнепальної зброї.

«Моя позиція досить чітка. Я знаю, що мої колеги зараз пишуть відповідний законопроект, я готовий його підписати. Я вважаю, що перший крок треба робити. Визначити ті категорії людей, яким ми не боїмося давати короткоствольну зброю: люди, які без зауважень служили в армії, люди, які без зауважень служили в Нацполіції, в СБУ», – аргументував Пашинський своє рішення.

Читайте також:
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
вчора, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08