МВФ готовий дати гроші... 12 країнам Африки

СВІТ
02 квітня, 09:59
МВФ готовий дати гроші... 12 країнам Африки
Фото: iEconomy

Африка потребує ретельно вивіреної внутрішньої політики та посиленої підтримки міжнародної спільноти, зокрема у фінансовій сфері.

Про це на пресконференції заявили директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Кристаліна Ґеорґієва та голова "African Caucus" Домітієн Ндіхокубвейо, передає "Reuters".

Найближчими днями спеціальне агентство Організації об'єднаних націй, яке регулює валютно-кредитні відносини своїх країн-членів, надасть необхідну допомогу низці африканських держав.

«Головне наше завдання на сьогодні – стимулювати уряди обраних нами країн вийти з кризи, спричиненої пандемією COVID-19 і повернутися на шлях стабільного економічного розвитку. Окрім своєї допомоги,
ми також закликаємо приватні компанії збільшувати свої інвестиції у цифрові технології та стійку до клімату інфраструктуру Африки, особливо країн, що знаходяться на південь від Сахари, які не мають покладів нафти»
, – коментує ситуацію Кристаліна Ґеорґієва.

На думку директора-розпорядника МВФ, "чорний континент" на відміну від України має більше перспектив здолати коронавірус і повернутися на докризовий рівень.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що МВФ так і не дав гроші горе-"реформаторам" із Зе-команди.

Читайте також:
Єврокомісія рекомендує уряду Литовської республіки суттєво підняти вікову межу для виходу громадян на пенсію.
вчора, 08:01
Президентська адміністрація Джозефа Байдена планує запровадити у США "фінансову зрівнялівку", почнуть із податку на прибуток.
12 квітня, 10:37
За такою схемою раніше «корпоратизували» «Укрнафту», що дало можливість Коломойському «доїти» начебто державне підприємство як власне
06 квітня, 12:20
Америка і світовий ринок, що швидко підлаштовується під реалії пандемії COVID-19, не будуть довго чекати на реформи від української влади.
20 березня, 09:48
Європарламент надав доповідь щодо імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
14 лютого, 10:45