​«Мы на спектакль приглашаем»: дивіться обшук НКВД у нас online

ПОЛТАВА
22.06.2017, 17:52
​«Мы на спектакль приглашаем»: дивіться обшук НКВД у нас online

ГУ НКВД у Полтавській області сьогодні ввечері/завтра вранці отримає фейковий дозвіл на проведення обшуку в офісних приміщеннях видання «Останній Бастіон» і особистому помешканні головного редактора Геннадія Сікалова. Таку інформацію нам повідомило інформоване джерело з кола Олега Максимовича, заступника начальника слідчого управління ГУ НКВД в Полтавській області, «смотрящего» за економічною діяльністю.

За словами інформатора, клопотання про обшук сьогодні ввечері (у крайньому випадку завтра вранці) підпише суддя Октябрського суду м. Полтави Олена Шевська – приятелька Максимовича, яку він часто підвозить додому. Обшук здійснюватиме старша слідча СУ НКВД Тетяна Кіяшко, яка вже вручала головреду Сікалову підозру на основі копії з копії підробленого договору.

ДЕТАЛЬНІШЕ: Полтавське ГУ НКВД повторює сценарій 1930-х років

Видання не розраховує на законність у діях НКВД, тому сьогодні встановило понад 20 камер спостереження в усіх своїх приміщеннях. Із них ми будемо вести онлайн-трансляцію чергового витку репресій правохоронців за наші викривальні статті про причетність керівництва НКВД і прокуратури в розкраденні загальнодержавних надр.

ЧИТАЙТЕ: Генерали піщаних кар’єрів: хто і як розкрадає надра Полтавщини

Нагадаємо, менше тижня тому до квартири головреда «Бастіону» проникли правоохоронці. Видання пов’язувало це з проведенням негласних слідчих дій відносно Сікалова представниками репресивного НКВД у Полтавській області.

Раніше правоохоронці вже влізали в офіс «Бастіону» і приватне помешкання Сікалова. Після цього в офісі був виявлений пристрій, що нагадує прослуховувач, з дому зникла особиста документація, зовнішній накопичувач інформації, на якому зберігався зверстаний номер газети.

Зазначимо, червневий номер правоохоронцям вкрасти не вдалося. Вже відзавтра він з'явиться у вільному доступі в інтернеті, у Полтаві, інших містах.

Слідкуйте за нами на нашому сайті та офіційній сторінці у Facebook.

«Мы вам покажем представленье» (С) 

Читайте також:
Найвищі показники захворюваності в Полтавському та Диканському районах.
15:55
Молодий чоловік поцупив гумовий фалоімітатор
13:50
Меморіальну табличку протопресвітеру Української Автокефальної Православної Церкви, крутянцю Демидові Бурку відкриють у Полтаві.
11:00
Зима 2019-2020 років все більше нагадує весну.
06:40
Подія сталася у ніч із 24 на 25 січня.
25 січня, 12:06
Захід пройшов у Полтавській обласній бібліотеці.
24 січня, 18:30