МЗС імені Єрмака відзвітувало про діяльність сексологині Ілащук

ПОЛІТИКА
20 червня, 19:23
МЗС імені Єрмака відзвітувало про діяльність сексологині Ілащук

Після потужного прориву «Кварталу 95» у Швейцарії блазні з Банкової взялися множити «успіхи» на дипломатичному напрямі. Згадали за Болгарію.

Днями співробітники вітчизняного посольства у Софії організували виставку «Stop Ecocide Ukraine». Як пафосно стверджується у звіті підлеглих міністра Дмитра Кулеби, «ініціатором» виступила ніхто інша, як сама пані Олеся Ілащук.

Насправді ж чиновники із дипломатичним імунітетом привласнили чужу роботу, щоби показати київському начальству профпридатність. Фотовиставку до роковин російського теракту на Каховській гідроелектростанції влаштувала Всеукраїнська організація «UAnimals».

Підтримало ентузіастів Міністерство навколишнього середовища Болгарії. Сексологиня із практичним досвідом просто видала дозвіл на проведення заходу у приміщення українського посольства у Софії, підтвердивши власну некомпетентність.

А проте слід розуміти, що Болгарія є надважливою для нас країною у контексті оборонних пріоритетів, РФ намагається впливати на місцевий політикум. Однак пані Ілащук не вважає за потрібне налагоджувати прямий діалог, адже має інші справи непублічного характеру.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, що МЗС України з весни минулого року почало набирати послів... за оголошенням! Досвід роботи, знання іноземних мов і фахові навички не враховуються.

Читайте також:
Політика
Законопроєкт про угоду зі слідством у корупційних справах буде доопрацьовано.
15:00
Опінії
Це не перший раз, коли колишній КВКшник і актор проектів «95 кварталу» виїжджає за кордон.
04 липня, 16:05
Політика
Два рівнозначні диктатори розбудовують дві ідентичні мафіозні держави. Обидва ж прикриваються палким патріотизмом, викупаного у крові.
01 липня, 19:29
Кримінал
У нього вилучили ноутбук та телефон.
27 червня, 21:20
Опінії
Постійний піздьож Зеленського і його команди що «карупціі у нас нєт, гдє ви єйо толька відєлі?» - це постійне сповзання в Малоросію.
26 червня, 09:35
Політика
Борзов обіймав посаду начальника ОВА з 2020 року.
25 червня, 17:06